Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés világos barnás folyás...

Kevés világos barnás folyás normális?

Figyelt kérdés
5. hétben járok :(
2016. márc. 25. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán mondanám nyugodt szívvel, hogy normális.

Az is lehet, hogy hormonpótlásra lenne szükséged.

Én a helyedben sürgősen orvoshoz fordulnék, nehogy baj legyen!

2016. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen vérzés nem normális terhesen! Menj be az ügyeletre!
2016. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok itthon a kislányommal. Egy órája lassan hogy el múlt és előtte is csak nagyon kevés volt. Nem tudom mit csináljak. Fel hívtam az ügyeletet de majdnem le ordították a fejem
2016. márc. 25. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt csinálják az orvosok, nagyon sok a felelőtlen köztük.

Én 36 hetesen a nőgyógyászati vizsgálat után véreztem itthon, és görcsölt a hasam, persze a férjem bevitt azonnal a kórházba, ott 2 óra várakozás után megvizsgáltak, közölték, hogy már nem vérzek, nekem senki nem mondta, hogy vizsgálat után teljesen normális, ha vérzek és hogy minek jöttünk be? Aztán persze újra beindult a görcsölés, 3 perces fájásaim lettek, bekerültem a vajúdóba, ahol folyamatos megfigyelés alatt voltam, NST-re kötve, mind az én vérnyomásom az egekbe, mind a kisfiam szívhangja rossz volt, de mivel még csak 36 hetes voltam, ezért nem akartak még indítani, mert tágulni viszont nem tágultam, így adtak gyógyszert és vártak. Pár óra múlva tény és való, hogy elmúltak a fájások, viszont volt vérvétel, vizeletvizsgálat és kiderült, hogy toxémiám van, bent is fogtak, végül másfél hét múlva szültem, de onnan haza már nem engedtek.

Szóval akár leordítják a fejed, akár nem, a biztonság kedvéért én megnézetném magam a helyedben, azzal nem veszítesz semmit, de ha utána meg baj történik, azt visszacsinálni sajnos nem lehet...

2016. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg a 8 hetes kismama vagyok és minden rendben, szépen fejlődik ☺
2016. ápr. 13. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper, csak így tovább, boldog babavárást! :)
2016. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!