Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy orgazmus kiválthat egy...

Nagy orgazmus kiválthat egy spontán pét, amitől a 4. dpo-n újra alaphőre esik a hő?

Figyelt kérdés
3 napig 37,1 volt a hőm,ma 36,4. Ilyen még nem volt.
2016. márc. 27. 11:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha csinálok egy ovu tesztet és pozitív akkor pém van újra?
2016. márc. 27. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, simán előidézhet
2016. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

[link]

2016. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólással értek egyet (link), és kérdésedre válaszolva az ovuteszttel semmire nem mész, mert csak tüszőrepedés előtt pozitív, aznap és utána nem.
2016. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyebkent kulonosebb ok nelkul barmikor leeshet a homerseklet egy-egy napra peteeres utan is. Nekem ez az 5. ciklusom, hogy merem es eddig ketszer fordult elo, egyszer a 3. dpo-n, egyszer a 11-en. Nem is beagyazodas volt (akkor is leeshet). Az a lenyeg, hogy masnapra visszamenjen, ha lent marad, az sargatest elegtelensegre utalhat.

De remeljuk nem igy lesz.

Az egy napos holeesesnek is olvastam valahol az okat, de mar nem tudom hol es nem is igazan emlekszem, hogy mit irtak, de a lnyeg, hogy normalis.

2016. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!