Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most akkor, hogy is működik...

Ez most akkor, hogy is működik? Érti valaki ezt az ovus dolgot?

Figyelt kérdés
Már van egy pöttömünk,ő azonnal összejött,viszont a második nem így alakul,ezért elkezdtem nézni ezt az ovus dolgot!Vezetem a mensimet,de a naptár mindig akkorra teszi az ovumat,hogy a következő mensiig nem telik el a 14nap! Sok helyen olvasom,hogy 14napig is eltarthat mire beágyazódik a picurka,de mivan akkor,ha a jelzett ovum után mindig megjön 12-13napra?! Akkor most ez,hogy is van?soha nem tud majd beágyazódni? Az elsőnél ezt nem néztem,ő nagyon jönni akart! Segítenétek légyszi? Akkor most mikor legyünk együtt? (Vagyis 2naponta együtt vagyunk,inkább a kérdés az,hogy mikor is lehet az ovum?ha egyáltalán van...)
2016. márc. 31. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Méred a hődet? Mert ha nem, azt kezdd el, hiszen abból látszik, hogy ténylegesen mikor is van ovud.

Reggel válassz egy időpontot, mindig ugyanabban az időpontban mérd úgy, hogy nem kelsz ki előtte az ágyból. Én szájban mértem, de lehet hüvelyben is.

2016. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem baj, nekem is csak 10 napos volt a luteális fázis. használj ovu tesztet+hőmérőzés.

20hkm

2016. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a hőmérőzést,de nem tudom mindig ugyan akkor mérni,mert a picurkám még felkel enni... Volt,hogy mikor mérni akartam,előtte 2percel kelt enni,így nem túl jó. Szóval az nálam kilőve. Az ovuteszt pedig elég drága,hogy állandóan csináljam! Vagy az,hogy működik?nem minden nap kell csinálni? Légyszi ne nézzetek hülyének,de nem vagyok jártas az ilyen praktikákba...
2016. márc. 31. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovutesztet vaterán vegyél, ott 60 ft darabja kb...ha 28 napos a ciklusod, 8-9. naptól érdemes ovutesztelni. Akkor pozitív, amikor a tesztcsík ugyanolyan, vagy erősebb mint a controll csík. A pozi utáni negatív napon van kb. ovu, ha jól tudom. Mondjuk én nem alkalmaztam ezt a módszert, hőmérőztem, mikor meg megrendeltem a teszteket és megjöttek, addigra terhes lettem! :)
2016. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága kb 6-7 teszt elegendő, 10 db 1400ft és van sokkal olcsóbb is.
2016. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!