Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték eltávolítása után...

Petevezeték eltávolítása után mennyit kell várni? Mikortól lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
Méhen kívüli terhesség miatt eltávolították a bal oldali petevezetékemet, a szervezetnek mennyi időre van szüksége, van, ahol azt olvasom ha sokat várunk nem fog jönni a baba, van ahol azt, hogy ilyenkor a szervezet emlékezik és nár a következő menzesz után lehet is. Ki volt már ilyen helyzetben és mennyi idő után próbálkoztatok illetve gyógyult meg a szervezetetek?
2016. ápr. 1. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Anyámnak 30 éves kora körül kivették az egyik petevezetékét, petefészkét. 40 évesen spontán teherbe esett velem (korábban nem próbálkozott, apámmal pár évvel korábban ismerkedtek meg, mint ahogy én megfogantam).
2016. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dettó, nekem egyik orvos 2 ciklust mondott, másik 3-at, mivel a 3. ciklusban volt jobb oldalon petém, így próbálkoztunk és sikerült, magándokim megjegyezte, hogy várhatnánk picit, de mondtam neki, hogy aki műtött, szerinte elég a 2, és különösebben nem ellenkezett. Azóta 10 hetes vagyok, eddig semmi probléma.
2016. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emlékszik a szervezet meg egy hülyeség, azt amúgyis vetélésre mondják, de a szervezetnek akkor is regenerálódnia kell ált. annyi ideig, mimt amennyit terhes volt az illető. Itt műtétről van szó, nem csak hormonálisan kell rendbejönni, hanem testileg is.
2016. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!