Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire hihetek ennek a...

Mennyire hihetek ennek a tesztnek? Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


Predictor early teszt, hallottam róla olyanokat hogy téves pozitívat jelzett. Ez ma reggeli teszt, szerdán kellene megjönnie. Mennyire hihetek neki? Ugye ti is látjátok a 2.csíkot?


2016. ápr. 3. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! En latom! Nekem nem jelzett Sosem fals pozit, de onmagaban csak ennek ilyen korán nem hinnék. Nekem ma nem kellett volna megjonni es pénteken ill tegnap 3 is pozi lett. Xepil facell es ez is. En csinálnék azert meg másikat! Halkan gratullok!!!!
2016. ápr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látom én is, de ismételnék másik teszttel is a biztonság kedvéért. Nekem nemvárt előtt 1 nappal ez a teszt erős kétcsíkos volt, mellette ellőttem egy xepilt, az sokkal halványabb. Esetleg holnap reggel próbálj meg még egyet/más márkát is, ha van rá lehetőség. Szorítok!
2016. ápr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is látom a második vonalat :) de azért pár nap múlva tesztelj megint.Sok sikert!
2016. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En száradási csíknak látom. Ismételném másikkal!
2016. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. :) Időn belül jött ki, és rózsaszín, így is lehet szárdadási csík? Még sose volt száradási csíkos a tesztem úgyhogy nem tudom.
2016. ápr. 3. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok! Akkor visszajön a száradásit, ha rózsaszín akkor nem az😍 gratulalok! (lehet a fény miatt nem látom itt szinesnek,Bocsi)
2016. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen halvány pozi,de azert tenyleg csinálj másik fajtát is.
2016. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!