Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 14. -15. héten ti mar...

A 14. -15. héten ti mar ereztetek valamit a pocitokon? Akar ha vegig simitottatok rajta valamit vagy ugyanolyan lapos volt mint elotte? Vagyar látszott is? Es ha masok nem. Is vettek eszre te mar eszrevettel a pocidon változást?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

az első babámmal 13 hetesen már átadták a helyet.

a másodikat a férjem még előbb látta, idegenek közé egyenlőre nem járok mert itthon vagyok a nagyobbikkal. egyébként vékony vagyok, genetika hogy kin mikor látszik meg. magzatmozgást a lányommal 18, a tesójával 17. héten éreztem először

2016. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én most a negyediket várom, 6 hetes vagyok, és már egyértelműen látszik, sőt szorít is minden gatyám, lassan kell a kismamanaci. A gyerekeim is észre veszik.

Persze az öltözködésen sok múlik, most még simán el tudom takarni megfelelő felsővel.

De ez nem volt mindig így. :)


Az első gyereket 24, a másodikat 20, a harmadikat már a 11. héten észrevették az idegenek.

Most meglátjuk hogy lesz.


Amúgy én érzem és látom, hogy duzzadtabb a méhem, de a "has" egyelőre csak a puffadástól, belektől van.

2016. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemleges választ adni, csak azért írok, mert engem is érdekelnek a válaszok, amiket írnak még :)
2016. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem elso baba

14-15. Heten meg nem éreztem semmit ha feküdtem

Lapos is volt

Viszont mar nem csak puffadt ha álltam :)

Jelenleg 18 hetes múltam es mar ha fekszem is latszik es erzem is.

Ha állok akkor neg ahhoz kepest h elso baba hatalmas 😃😊

Mocorog is

Azt 16hetes par naposan éreztem először! :)

2016. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most várom a 2.babámat és szerintem később kezdett látszani,mint az első terhesség. 18 hetesen még alig látszott valami,viszont már 15 hetesen éreztem a magzatmozgást,első babával 18 hetesen.
2016. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!