Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szexuális együttlét után,...

Szexuális együttlét után, hány nap a beágyazódásig?

Figyelt kérdés
Annyira érdekelne,melyik együttlétünk volt célszerű a baba megfoganáshoz. Tudom ezt pontosan nem lehet kiszámítani,de érdekelne melyik az esedékesebb.Március 25.én voltam 6 hetes pontosan,tehát melyik dátum passzolna hozzá a legjobban?: Január 28-30? Február 5-7? Február 12-13? Tudom kissé érdekes a kérdés,de azért mégiscsak érdekel :) előre is köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 5. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Huha most egy gyors számolást csináltam bocsi ha tévedek!14 nap a beágyazódás és ha 6 hetes voltál akkor február 5-7re tippeltem!

Bocsi mindenkitől ha nem jól számoltam nem kell lecseszni!

2016. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát én már teljesen bele vagyok keveredve,annyit olvasgattam utána,valahol azt írják,hogy amikor 6 hetes vagyok akkor igazábol még csak 4,ez néha olyan magas :D

azért köszi a választ :)

2016. ápr. 5. 20:11
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor elvileg pontosan február 12.-én volt a menszeszed első napja? Mert ha március 25.-én voltál 6 hetes, akkor kiszámolva ez a helyzet. Amúgy szexuális együttlét után 10-12 nap a beágyazódás, de a terhességet az utolsó menszi első napjától számolják.
2016. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A fogantatás ha megtörténik, így akkor már két hetes terhességről beszélünk. Utsó voltam :)
2016. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen az utolsó menstruációm első napja február 12.

A dokim azt mondta,hogy 12-14.-e körül volt a megfoganás,és hogy teljesen egyezik a menstruáciomhoz.

Viszont mind a három hétvégén együtt voltunk,péntek,szombat és vasárnap is.

Ezt a két hetes terhességet nem értem igazán :)

2016. ápr. 5. 20:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha február 12-én volt az első nap, akkor viszont a foganás, ha normális ciklusról beszélünk, az február 26-27 körül lehetett, illetve, ha közben megérett egy "kóbor"pete :)

A két hetet arra értettem, hogy amikor egy petesejt megtermékenyül pl. 26.-án, akkor aznap már két hetes terhes vagy, tehát a megtermékenyülés után, ha 2 héttel mikor meg kellene betegedned, nem jön meg, akkor már 4 hetes terhességről beszélünk (remélem érthetően írtam le) :D

2016. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen,teljesen érthető volt. Köszönöm szépen :)

Viszon a ciklusom az hosszú,az 35 napos. Mindig 28 napot számoltam ki,de végül még egy hetet rá kellett adni,és akkor jött meg pontosan egy héttel később. Ezért bonyolult nekem ez az egész. :))

2016. ápr. 5. 20:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha viszont 35 napos a ciklus, akkor a 21. napon volt a fogantatás, mert a luteális fázis (a ciklus második fele) mindig 14 nap :) tehát számold ki: az utolsó menszi első napja + 21 nap, elvileg akkor volt a fogantatás :)
2016. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tehát akkor február 21.én foganhatott ?! :)

Akkor az a januári aktus kizárt lehet,ugye?

Egyébként köszönöm nektek a válaszokat,egyre érthetőbbé kezd válni az egész dolog a számomra :)

2016. ápr. 5. 20:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Inkább 26.-án foganhatott visszaszámolva :) voltatok együtt akkor?
2016. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!