Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes hónap lehet? (többi...

Esélyes hónap lehet? (többi lent+görbe)

Figyelt kérdés

[link]


Ha akkor volt és tényleg volt peteérésem, én mára nem várom a havim. Ha nem akkor volt és rosszul számolok még van jó pár napom. Viszont napok óta azt hallgatom, hogy olyan babásan puffad a hasam. (Előző hónapban a havim nem volt valami rettenetesen erős.) Viszont egy ideje reggelente émelygek kb még tudatomnál sem vagyok de már érzem, hogy mar a gyomrom és hányingerem van. Semmi más olyan tünetem nincs ami babára utalna és ne lenne megszokott.


2016. ápr. 6. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

én ma már tesztelnék is.

igencsak trifázisosnak tűnik...

2016. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy esküvőszervezésre koncentrálok és nem is nézegetem magamon a tüneteket meg semmit. Lehet ellövök egy tesztet.
2016. ápr. 6. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd és írd meg az eredményt, kérlek! :-) A görbe alapján simán lehet. :)
2016. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!