Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már így? Ciklusaim...

Jártatok már így? Ciklusaim 28 naposak, ovu után 6-8. napig barnáztam nagyon kevés volt! Mensiszerű görcseim voltak, melleim fájtak, petefészkeim szúrkáltak!

Figyelt kérdés
Most vártam a menstruációt csütörtökre de szerdán este megjött nem olyan volt mint amilyen szokott , hanem nagyon kevés és barnás, rózsaszínes inkább és mára el is múlt, azaz 2 napig volt meg de nem olyan mint szokott! Mindig 5 napig szokott tartani a mensim!! Ma reggel csináltam tesztet de negatív lett! Nem reggeli első vizeletből csináltam!!! Szerintetek terhes lehetek?? Mikor csináljak tesztet megint?
2016. ápr. 8. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy most ilyen menzeszed volt. Előfordul.


De az is lehet,hogy még nem mutatja a teszt. Én csinálnék tesztet,de csak vasárnap,hétfő reggel.

2016. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!