Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tippek, hogy kislány foganjon?...

Tippek, hogy kislány foganjon? Milyen módszer vált be nálatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk kislányt, a kisfiunk mellé.

2016. ápr. 8. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

csak az apán múlik, hogy fiú vagy lány. Úgy tudom ha savas/lúgos környezetben blablabla... akkor fiu vagy lány lesz szabályozható de ez hülyeség.

Szüleim mindig fiút akartak és csak 5 lány jött. :)

2016. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Czeizel Endre féle módszer?!


- Tehát a fiúk fürgébbek, de nem bírják tovább, a lányok pedig ráérősek, de kitartóak is. De még midig nem értem, hogy hogy jön mindehhez a lúgosítás, savasítás?


CE: Ha fiút akar valaki, akkor tüszőrepedéskor az Y-osok (fiú) érnek oda, de ezt kombinálni kell egy hüvelyöblítéssel, nevezetesen, hogy egy liter langyos vízbe egy evőkanál szódabikarbónát kell feloldani. A fürdőkád szélére helyezzünk el egy beöntő készüléket és végezzünk hüvelyöblítést. Jó mélyen be kell vezetni a fekete bevezető részét a hüvelybe és akkor már a fele befolyt. Ekkor a nő 5 percre szorítsa össze a két combját, hogy a hüvelybe álljon egy kicsit a folyadék. Ekkor megsavanyítjuk a hüvely vegyhatását. A férjnek pedig 30 perc alatt helyt kell állni.


- És ha rózsaszín ruhácskákat szeretnénk vásárolni?


CE: Akkor ugyanilyen hüvelyöblítést kell végezni, csak egy liter vízbe egy evőkanál 10%-os konyhai ecetet kell feloldani.


- Mennyire hatásos ez az eljárás?


CE: Ezt még 1978-ban elmeséltem a televízióban. Utána kaptam egy nagy köteg levelet és mondták, hogy milyen derék ember vagyok, nagyon sok gyereket Endrének neveztek, meg meghívtak keresztapának…Aztán kaptam egy másik köteg levelet, hogy miért nem foglalkozom olyannal, amihez értek. Szóval ez olyan 78-80%-os arány.

2016. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen módszert nézel, van akinél bevált, van akinél nem. Tehát akinek bevált, annak is csak mázlija volt. Ergó tök mindegy mit csinálsz, ez van sajnos....
2016. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs tuti módszer, de nekünk az vált be, hogy naponta együtt voltunk.és akinek ajánlottam, azoknak is bejott. 3 lanyom van
2016. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, biztos amiatt van...! XD
2016. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Masodik valaszolo jol irja. De hozzatennèm kerdezed mi ez a savasitas lugositas.... ott a valasz csak nezz utana minek a "huvelyoblogetes" :)
2016. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudok baba neme naptárat küldeni emailben, akinek csináltam 80%, ha babát vársz megírom a nemét, ha tervezed, azt, melyik hónapban milyen nemű baba foganhat.


Ami kell szül, hely, idő, év hónap nap óra perc - ha tudod PL: Budapest 1985.02.11 3óra 11perc


ha terhes vagy kell az utolsó mentruáció napja is

2016. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!