Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 napja késik,2 negatív...

15 napja késik,2 negatív teszt után 1 pozitív, majd újabb 2 negatív. Jön a baba vagy sem?

Figyelt kérdés
7 napos késésnél csináltam tesztet ami negatív lett. 14 napos késésnél csináltam még egyet ami szintén negatív lett. Majd pár óra múlva csináltam egy clearblue digitálisat ami pozitív 1-2 hetes terhességet mutat. Ezután felbuzdulva este is csináltam digiset ami negatív lett.. A mai reggeli digis is negatív. Most teljesen el vagyok bizonytalanodva.. Szerintetek jön a baba vagy sem? Hogy lehet pár óra alatt ugyanolyan típusú tesztnél pozitív és negatív is? A derekam leszakad, a cickók feszülnek, az alhasam feszül..

2016. ápr. 9. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekesen hangzik.

Hétfőn menj el dokihoz, és vérvételre, az a biztos ezek után...

2016. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz! Köszönöm!
2016. ápr. 9. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy híg volt a vizelet és azért mutatott a más eredményt utána ?
2016. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, már négyet csináltam is mind negatív. Volt közötte reggeli, du-is. Közben ma volt egy minimális vérzésem, azt hittem megjött.. De estére megint semmi.. Holnap szerintem doki lesz belőle, mert a pozitív teszt elbizonytalanít..
2016. ápr. 10. 22:49
 5/5 anonim válasza:
Én is csináltam clearblue tesztet, nekem erős pozitív lett.. Szerintem várj 2-3 napot és csinálj még egy digitálisat!!! Ha sokat iszol vagy sűrűn pisilsz, akkir kevesebb a hcg hormon a szervezetedben, + 1-2 hetes terhesség nagyon korai... Szerintem várj pár napot és ismételd meg a tesztet!!
2016. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!