Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre várom, de már tegnap...

Hétfőre várom, de már tegnap eljezdett görcsölgetni a hasam, akkor már viztos nem vagyok terhes igaz?

Figyelt kérdés

Fölösleges tesztre költenem, ti is így gondoljátok?

A mellem is feszül amúgy, kb keddtől....


2016. ápr. 9. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért!
2016. ápr. 9. 11:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt senki meg nem mondja.

Nálam a has és derékfájás menstruációt jelez, de ez nem mindenkire igaz.


Ha hétfőig nem jön meg, hétfőn vegyél tesztet és kedden reggel csináld meg.

Dm/Rossmann árul viszonylag olcsó tesztet is, 350 Ft remélhetőleg nem fog földhöz vágni. :)

2016. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy görcsölt a hasam, mint mikor megjön. Annyi volt a különbség, hogy sokkal jobban fájt a cicim.
2016. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pont ilyenkor voltam terhes, csak aznak szoktam görcsölni mikor megjön, amikor terhes voltam,előtte 2-3nappal már görcsölgettem, biztos voltam benn,hogy nem sikerült a baba,de nem jött meg. Második alkalommal ugyanez vol,és amikor 2napja görcsölgettem de nem jött meg csináltam tesztet és pozitív lett!
2016. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem jobban görcsölt a hasam a menzesz előtti 3. napon, mint mikor meg szokott jönni, csak nem jött meg.
2016. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2016. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Napra pontosan megjött...valahol ennek is örülni kell az utóbbi hónapokban úgyis vacakolt.
2016. ápr. 12. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!