Lehet terhrs vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok trsztet venni még 4napig...

Mai napra vártam. A mellem szátfeszül, egyszer úgy érzem kidurrán máskor csak érzékeny, főleg a külső fele. Szokott érzékeny lenni de nem így. Csütörtökön és pénteken is görcsöölgetet alig észrevehetőenba hasam pedig nekem csak akkor szokott mikor első napja van a mensinek. Sok vízes folyásom van pedig pont totál száraz szoktam lenni. Éehet többet járok pisilni is, és ma este hányingerem is volt. És olyan bamba és lassú vagyok...


2016. ápr. 10. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Terhes és tesztet és bocsánat az elírásokért, kicsi a telefon és szokatlan...
2016. ápr. 10. 20:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz. nekem is az elmaradt mensi napján görcsölés volt, vérzés nem, még aznap pozitív lett a tesztem.

21hkm

2016. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem vagy terhes.
2016. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, nálam is hasonlóan kezdődött és ilyenkor már kimutatja a teszt. De ennyiből ne vegyél rá mérget, mi itt csak tippelgetünk.
2016. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!