Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok a görbémhez?...

Mit szóltok a görbémhez? Ígéretesnek tűnik a babához?

Figyelt kérdés

Március elején volt egy Pcos miatti műtétem. Ahol is rendbe rakták a cisztás petefészkeimet, és volt átjáthatósági is. Műtét után 1 héttel magától megjött a vérzésem, pedig ez elmúlt évben csak gyógyszeres rásegítéssel volt hajlandó megjönni. Lehetséges lenne a baba ilyen gyorsan vagy ez csak egy normál görbe? Olyan 17-18.a körül nem kéne megjönnie... Szerintetek reménykedjek? Vagy feleslegesen rágom magam rajta úgyis reménytelen?

Itt a görbém:

[link]


2016. ápr. 11. 07:07
 1/5 mandiga ***** válasza:

Szépen fent van a hőd, ez jó, viszont még csak a 7. dpo-n vagy szerintem. Pár nap múlva esetleg tesztelhetsz. Sajnos a görbe így nem mondja meg, hogy sikerült-e a baba vagy nem, majd csak akkor, ha a nemvárt napján és utána is fent marad a hőd. Tüszőrepedésed volt, és ez már jó jel. Reménykedhetsz, az esély meg van a babára.

Drukkolok!!!!

2016. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :-) Ma is 36.6-ot mértem... Olyan jó lenne...
2016. ápr. 12. 11:04
 3/5 mandiga ***** válasza:
Azóta, hogy alakul a görbéd?
2016. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Esik lefelé... Szerintem meg fog jönni... :-( Szerinted?

Pedig már 5 napja brutálusan fájnak a cicik... pedig mensi előtt nekem nem szokott... mondjuk nem is szokott normális ciklusom lenni... lehet csak azért fáj mert normális ciklusban fájnia kell??? Ez a fájdalom nekem új!

Tesztelni nem merek... úgysincs mit mutasson...elkeseredtem... már másfél éve kűzdünk... :-(

2016. ápr. 15. 06:47
 5/5 mandiga ***** válasza:

Teljesen megértelek. Nekem soha nem fájt a cicim menzesz elött. Pár hónapja volt, hogy fájt mielött megjött volna, szerintem ez hormonális dolog. Most mikor megjött, igaz, csak nagyon enyhén, nem fájt, semmi előjele nem volt, tehát nem törvényszerű, hogy fájjon. A hőd még felmehet, pár nap és kiderül.

Nagyon drukkolok!!!

2016. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!