Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Húzódó, fájó oldal ovu-mensi...

Húzódó, fájó oldal ovu-mensi között?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnénk babát, ebben a hónapban kezdtem barátcserjét és vitaminokat szedni. Ovu után úgy 5-6 nappal elkezdett szúrkálni lenn, jó jelnek fogtam fel, mondom most ebben a hónapban hátha.

Tegnap rettenetes fejfájás és hányinger (ez gondolom a fájdalom miatt) kísérte végig a napomat, mindemellett elkezdett húzódni, majd mozgásra belebele szúrni a bal oldalam inkább derék felé.

Valaki érzett ilyesmit beágyazódás környékén? okozhatja az vagy valami más lehet a gond?

A kérdésem azért adott mert ezeket a tüneteket még csak nem is éreztem mióta próbálkozunk.

Köszönöm előre is. :)


Esetleg tapasztalatokat meghallgatok, hogy ti éreztetek e valamit mikor úgy gondoltátok összejött és valóban. :) tünetek stb :)


2016. ápr. 12. 09:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!