Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ekkora különbség van a digitál...

Ekkora különbség van a digitális, és a higanyos lázmérő között?

Figyelt kérdés

A digitális nyelv alatt 35,1-et mutat, míg a higanyos hónaljban 37-37.4-et. Ma vagyok az inszem utáni 11 napon. Plusz még meg is vagyok fázva egy kicsit, de úgy gondolom, hogy a 35,1 az nem kicsit alacsony. Ti jártatok már így? Melyik a megbízhatóbb?

Tegnap reggel is a régi digitális 35,2-öt mutatott. Az orvostól hazajövet, vettem egy új digitálisat, gondoltam, hogy a másik már úgyis régi. De ugyanazt mutatják.

Ma reggel az új digitális 35,4-et mért, de a higanyos változatlanul 37 körüli hőt mér.


2016. ápr. 12. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad, a digitálissal nyelv alatt, míg a higanyossal hónaljban mértél. A pontosságukat megbízhatóbban össze tudod hasonlítani ha egy helyen mérsz egyszerre a kettővel.
2016. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En nem vettem eszre ekkora kulonbseget.

En honaljban mondjuk sohasem merek, inkabb nyelv alatt szoktam.

A digitalis nekem akkor mutatott kevesebbet a megszokottol, amikor kezdett merulni az elem. Volt, hogy leellenoriztem a higanyossal is, de max egy tized kulonbseg volt a digitalisom es a higanyos kozott, igy en maradtam a digitalisnal, mert az gyorsabb.

Mondjuk en nem is mertem 35 koruli hot soha, nekem a kiindulo 36,5 korul van mensi korul, peteeres elott esik le 36,3-ra es ovu utan 36,8-37 kozott van, de ez mondjuk egyeni.

Probald meg egy helyen merni mindkettovel holnap reggel, meg fekve, amikor elotte nem ettel, nem ittal semmit es nyelv alatt.

2016. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bent tartod a digitálisat annyi ideig, ameddig kell? Régen, amikor első csippanásig mértem, nekem is alacsonyabbat mért, ha bent hagytam annyi ideig, amennyit a használati utasítás írt (5 perc), akkor ugyanazt az értéket adta, mint a higanyos.
2016. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen mérgeltem be magam a múltkor. Gyerek meleg volt. Digitálissal 38,2. az oké.Nem nyugodtam meg. Higanyossal 39,3.

Na?

Szóval azóta a digitálisat is bent tartom 10 percig. Csipogástól számítva még megy fel sokat :(

2016. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Digitálissal meddig szoktad mérni?
2016. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!