Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy félvállról veszik a dolgokat a meddőségiben?

Figyelt kérdés
Pl én hiányolom azt, hogy közvetlenül az inszemináció előtt nem néznek UH-ot. Sok helyen olvastam, hogy nem csak előtte néznek, hanem közben, vagy utána is. Illetve olyat is olvastam már, hogy két egymást követő napon is csinálnak inszemet, biztos, ami biztos alapon. Ennyire különbözőek lennének a meddőségi központok? Az első inszemünknél mikor teszteltem, negatív lett, de nem is jött meg. Írtam e-mailt a dokinak, kérdeztem, hogy mi van ilyenkor. Visszaírta, hogy jaaaa, akkor abba kell hagyni az Utrogestan-t. De ezt nem mondta volna előtte. Most nemrég volt megint inszemünk, most mondta, hogy inszem utáni 14 napon teszteljek, ha negatív, akkor hagyjam abba az Utrogestan-t. És ha nekem mondjuk csak a 18-dik napon lenne pozitív a tesztem? Miért nem néznek vérvételt? Nálatok hogy mentek a dolgok?
2016. ápr. 12. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
4 éve volt inszeminációnk a miskolci Kaáli Intézetben. Ha jól emlékszem az inszemináció után ultrahangoztak, közvetlenül előtte nem. Egy ciklusban csak egy inszeminációt csináltak és utána másnap, vagy egy nap kihagyással (erre nem emlékszem pontosan) még ajánlották, hogy legyünk együtt. Inszemináció után 14 nappal mindig kellett menni vérvételre és ha negatív volt, akkor abbahagytam az Utrogestant, amikor pozitív akkor folytattam.
2016. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!