Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Iszik valaki málnalevél/palást...

Iszik valaki málnalevél/palástfű kombinációt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előző hónapban teszteltem csíkosat, de sajna megjött. Ekkor olvastam a teákról, de sokan írták hogy kitolja a ciklust....
2016. ápr. 14. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én palástfüvet ittam egy ciklusban ovu utántól, és 7 nappal kitolta a ciklusom. csak akkor jött meg amikor abbahagytam.
2016. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy is hosszú a ciklusom (32 nap), akkor felejtsem el?
2016. ápr. 14. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tolta ki. 35-40 napos ciklusokból 30-33 naposak lettek, a luteàlisos is szépen beàllt 13 napra, ovum is lett (érezhetően is), aztàn meg baba is. Elmúlt a pecsételő vérzésem, megszűnt a tejcsorgàsom, a menstruáció hossza 8-9 napról 5 napra rövidült.
2016. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, ez cickafark-palàstfű volt, a màlnalevél teàt csak a terhesség végén ittam :)
2016. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!!

Abban a hónapban teherbe is estem 5 hónap ppróbálkozás után!!

2016. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Másokdik napja késik, 2 napja negatívat teszteltem. A cicim nagyon érzékeny, de nem érzek semmiféle mensi előtti jelet. Olvastam már sokfélét, többek között azt is, hogy a menses sem volt annyira fájdalmas.
2016. ápr. 14. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én palástfűvet kezdtem el inni ebben a hónapban az ovu után. 18ra nem várom és nekem idáig mindig 30 napos volt a ciklusom. Remélem nem hosszabbítja meg. De hatásáról csak jövőhéten tudnék irni. Remélem ettől össze is jött a baba. :)
2016. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!