Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha elélvezett...

Lehetek terhes ha elélvezett bennem?

Figyelt kérdés
A párommal lefeküdtünk, védekeztünk is óvszerrel ahogy kell, és elélvezett bennem, azaz az óvszerbe, és kb 15mp után szólt hogy elélvezett. Amikor leszálltam róla az óvszer legalja és a hímvesszőjének a töve spermás volt. Nem nagyon, csak kicsit. Lehetséges lenne hogy terhes leszek ettől?

2016. ápr. 15. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Gondolom lelankadt a kolbásza és visszafolyt az anyag ha jól értem.

Ennyitől nem hiszem,hogy bármi bajod lehetne,de ezt így nehéz megítélni.

2016. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mennyi esély van rá hogy az vagyok?

Megnéztem már mindent, nem ovulálok szóval...

2016. ápr. 15. 17:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Most százalékokkal mire mennél?
2016. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes, mert a spermáknak a méhedbe kell kerülnie a terhességhez, nem a hüvelybemenetedhez. Az óvszer használati utasitását olvasd el jól, vagy nézd meg a utube-on hogyan kell használni és inkább te tedd fel, ha ennyire szerencsétlen a pasid. Sokan nem tudják, hogy hogyan kell feltenni.
2016. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az óvszer pearl indexe megfelelő használat mellett 2-12 között mozog. Ez már nem épp az volt, mivel még merev állapotban kell kihúzni a hüvelyből, gumival együtt, és fogni a tövénél a gumit közben. Ez nem jött be. A számokat nézegesd és drukkolj magadnak!
2016. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De van rá esély hogy az vagyok?
2016. ápr. 15. 17:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem voltunk ott,nem láttuk így nehéz megítélni.Az írásod alapján nem valószínű.De ha még időben vagy akkor kérj egy esemény utáni tablettát(72 órás).
2016. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nincs. Abban az esetben, ha tényleg nem ovulálsz. (és a következő pár napban se várható az ovulációd)
2016. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hol lehet ilyen esemény utáni tablettát venni?
2016. ápr. 15. 17:21
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretkeztél, akkor van rá esély, akkor is, ha nem csúszott le a gumi. Mivel nincs olyan együttlét és nincs olyan védekezési forma, ami abszolút biztonságos, még az elkötés sem. Igen, lehetsz, de nem nagy rá az esély. Hogy mit vállalsz be és mit nem, te tudod. A tablettát orvos írja fel, receptköteles.
2016. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!