Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az aktus után 4 nappal vagyok,aznap volt a peteérésem is mikor együtt voltunk. Kis hasszúrkát érzek,s menzesz szerű fájdalmat. Tudom hogy tankönyv szerint lehetettlen,hogy a terhességet érezzem(ha sikerült) ,de mégis valahogy foglalkoztat a gondolat (egy érzés)miszerint mi van,ha azt érzem. Kíváncsi vagyok volt már így más is,esetleg érzett ilyet más is??? Lett belőle baba??? Kérlek titeket,csak normális válaszokat írjatok!Tényleg érdekel a dolog,hogy "lehetséges"e ,hogy a babát érzem.?? (MÉGHA TUDOM IS,HOGY KIZÁRT)

2016. ápr. 16. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

NEM. Nem lehetseges! 8-12 nap a beágyazòdás szòval mèg terhes sem lehetsz csak megfogant!:) azt nem erezheted, biologiailag lehetetlen 4 nap nagyon keves. :(

Szerintem mast ereztel, vagy pont azt hogy beágyazòdik, de sztem 4 nap bizti h ahhoz nagyon keves. Nem banom.ha ezert lepontozol, de inkabb tudd.:) szoritok

2016. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem pontozlak le,csak őszinte vagy. Biztos csak pszihés a dolog,beképzelem.Tudom,hogy igazad van,csak olyan fura érzés.
2016. ápr. 16. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy akkor volt ovud? Nekem az ilyen jellegű kellemetlenség ovu idején van.
2016. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ovu teszt szerint igen. Köszönöm a választ!
2016. ápr. 17. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet menzesz szerű fájdalom ilyenkor, van akinek peteéréstől folyamatosan van. Épül fel a méhnyálkahártya, a szervezet nagyon dolgozik minden ciklusban a megfelelő körülmények kialakításáért a terhesség érdekében. Csak hát én sem figyelem amúgy mert minek.. aztán amikor érdekelt próbálkozás alatt észrevettem én mindenfélét, gondolom a nagyja amúgy is volt minden ciklusban csak nem figyeltem magam nyilván.

De beágyazódáshoz túl korai így nem terhesség miatt van. Én is így voltam, ahogy te. Tudtam én, hogy biológiailag képtelenség de feltűnt mindenféle. 4. ciklusban fogant meg a baba és az összes 4 hónapban ugyanazokat a dolgokat produkálta a szervezetem annyi különbséggel, hogy a 4. hónapban nem jött meg.

2016. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!