Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt vagyok másfél...

Mensi előtt vagyok másfél nappal és most megint szurkál a petefészkem, de most meg a jobb. Pisilni járok szinte minden 3 órába. Mi a csoda lehet velem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
lehet, hogy csak felfáztál...
2008. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
évek óta nem voltam fölfázva.
2008. szept. 23. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
az nem jelent semmit. A pisi szine milyen?
2008. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az nagyon jó, ha három óránként legalább egyszer elmész pisilni:DDD
2008. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát kérdezhettél volna konkrétabban is. Most akkor arra vagy kíváncsi, hogy esetleg terhes vagy-e? Várj pár napot és egyből megtudod...kiderül a csoda!:D
2008. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos felfáztál. ha a fájás nem múlik, esetleg nem jön meg, akkor menj orvoshoz, lehet cisztád van
2008. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a pisim színe normális. Cisztám sem volt soha, hiszen rendszeres nőgyógyászati vizsgálatokon veszek részt. Észrevettem, hogy barna krémes folyásom van. Ez szerintem meg már mensire utal és megint 2 nappal előbb jött meg.
2008. szept. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!