Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napos a ciklusom? Van...

Rhea83 kérdése:

Hány napos a ciklusom? Van koze az ovulaciom napjához?

Figyelt kérdés
A ciklusom 13. Napján van az ovulaciom, akkor a ciklusom elvileg 26-27 naposnak kellene lennie. ? A múlt hónapban a 32. Napon jött meg, nagy csalódás volt. Nagyon szeretnek babát de eddig semmi.

2016. ápr. 22. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor a múlthónapban nem a 13.napon volt az ovud,hanem később. 16,17,18,19,20.ciklusnap körül.
2016. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csináltam ovulacios tesztet. Az mutatta a 13. Napon hogy ovulalok.
2016. ápr. 22. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt nem megbízható.
2016. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 13.napon lett pozitív? Lehet hogy nem bírt kilökődni csak később. Hőt vezetsz? (Vagy pedig az izgalomtól késett)
2016. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vezetek hőt, de jövő hónaptól azt is megpróbálom ;) köszönöm . Minden jo tanácsra szükségem van.
2016. ápr. 22. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ovu nem feltétlen a ciklus közepén van, lehet elöbb és késöbb is egy pár nappal

Emberenkénz változó

2016. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a luteális fázis azthiszem 12-16 napig normális.
2016. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem se 14 nap, hanem egy pár nappal hosszabb a luteális fázis. Szabályos 28 napos volt terhesség előtt a ciklusom, sose sietett és nem is késett. 10. napon volt ovum. És 22. ciklusnapon pozitív lett a tesztem. Utólag azt hittem kivételes ciklus volt és nem 28 napra jött volna meg, hanem 24. Majd miután szültem kíváncsi voltam hogyan alakul a ciklusom (mivel kis korkülönbséget szeretnénk így figyelgetem magam, hogy most tényleg hosszabb lenne-e a luteális szakaszom. Telefonon van egy naptáram, beleírom mikor mit tapasztalok és amit kidob ovu napjának az valami irreális. Nyák, görcsölés, petefészek szurkálás ilyen 16-18 nappal azelőtt van, hogy aztán megjönne. De látod mekkora gondot okozott, simán teherbeestem. :) Időm se volt figyelgetni a ciklusom mert ahogy kitaláltuk, sikerült is. (Igaz most már 3. ciklusban sem jön össze)
2016. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy hogy egyből összejött. Remelem újból hamar jön a gyermekáldás :) . Remelem ebben a hónapban en is szerencsés leszek. :)
2016. ápr. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!