Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n leesett a hőm...

11. dpo-n leesett a hőm 37_-ről 36,8-ra, de még nem a coverline alá. Terhességi tesztem negatív. Van még egyáltalán remény?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy napos holeeses nem jelent semmit es a 11. dpo-n a negativ teszt sem biztos.

Nekem is volt olyan 2 honapja, hogy epp 11. dpo-n leesett a hom, nekem 4 tizedet esett, de masnap visszament. Ettol fuggetlenul terhes nem voltam, meg ket napig volt magas, majd ujra leesett es akkor meg is jott a mensim.

Ettol fuggetlenul eselyed meg kb ugyanannyi, mint eddig volt.

Ha holnap is tovabb csokken, akkor valoszinuleg mar a mensi kozeledik, de egyszeri valtozas meg nem jelent semmit. A negativ teszt sem, mert elev koran csinaltad, ilyenkor meg terhesseg eseten is epp annyi esely van a negativra, mint a pozitivra.

2016. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a 11. napon esett vissza 36.9 ről 36.7re a hőmérsékletem, aztan ket nap múlva 37.1 es aznap pozitívat teszteltem! :-)
2016. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ma tovább esett;(
2016. ápr. 25. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!