Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes, van...

Lehetek így terhes, van akinek így össze jött?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel szeretkeztem a párommal és el is ment bennem, de rá pár perce meg is jött a mensesem 29napos volt most a ciklusom..5 napig szokott tartani de ma már semmi csak fájdogál a hasam. Tehát 3napig volt meg összesen. Arra lennék tehát kkíváncsi, hogy össze jöhet még a babóca?! Volt már így valaki, hogy menses melett esett teherbe?!

2016. ápr. 27. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Èn nem voltam így de többszór azt olvastam itt is hogy vannak ilyen ritka esetek is. :)


Sok sikert a babához! ;)

2016. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Örülnék, ha össze jönne! :')
2016. ápr. 27. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem valószínű... A terhesség egyébként is két hét alatt jön létre, nem három nap alatt, semmi nem történhetett még, amitől fájnia kéne a hasadnak. Kicsi az esélye, hogy épp volt a petefészkedben egy MAJDNEM érett tüsző, ami az élettani érésen kívül ott várakozott és valamiért épp a ciklus elején megrepedt.


Nem azt mondom, hogy 0%, de szerintem inkább koncentrálj arra a verzióra, ami az élettani működésből következik, vagyis a kb. középidei ovulációra. Ha a 10. naptól együtt vagytok kétnaponta, biztos hogy lesz életképes spermium a petevezetődben, így totál mindegy, mikor reped a tüsző. A terméketlen időszakokban meg legyetek együtt amikor jól esik.

2016. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván a hasfájást nem arra értettem én sem, hogy huhh na már is terhes vagyok hanem hogy a mensesem már el múlt de a hasam még fáj. Köszönöm egyébként a válaszod :)
2016. ápr. 27. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a kivételek közé tartozom. Menzi előtti napon voltunk együtt. Utána meg is volt a menzeszem. (Mi terveztük a babát.) Nem is teszteltem a következő menzi kimaradásig. Nálunk menzi előtti spontán peteérésből lett a baba.

26 hkm

2016. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hány napig tartott a mensesed?! Most vagyok az aktus után 8nappal és fel van fújódva a hasam néha be be görcsöl az alhasam és a tisztasági betéten barna krém szerű folt van. Nem ezek miatt nem akarom magam hülyének nézetni, de annyira érzem hogy mostantól nem leszek egyedül.. Nem is lehet ezt meg magyarázni egyszerűen amikor a hasamba szúr a szívemet melegség önti el és rám jön a sírás... Drukkoljatok, hogy össze jöjjön. 2-3 hét múlva csinálok tesztet (szerintem addigra már ki fogja mutatni) :)
2016. máj. 1. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
És összejött?
2020. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!