Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fostimon injekcióról tapasztal...

Fostimon injekcióról tapasztalat? Ki, mire kapta? Mennyit? Nekem csak 1 ampullát írtak fel, de a betegtájékoztatóban, több napról írnak és, hogy utána még egy injekció jön.

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban closti és choragon volt, most closti és fostimon. Ez hatásosabb?
2010. ápr. 7. 19:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni?
2010. ápr. 8. 19:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom, hatásosabb-e, mint a choragon, mert azt nem ismerem, de én fostimonnal estem teherbe.

PCOS-m van; nem volt ciklusom, mensim, pé-m...Én is clostit kaptam, majd első körben 2 naponta 1-1 ampulla fostimont (összesen 3-t). Ekkor is sikerült teherbe esnem, de sajnos ez a baba elment. Rá fél évre jött az újabb kúra, de ekkor már 6 ampullával kaptam, naponta 1-1-t, és ekkor fogant meg a kislányom, aki hála az égnek velünk maradt és imádjuk.

Sok sikert!

2010. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nekem nincs PCOS-m, de már ez a 20. hónapunk. Ezek szerint te is többet kaptál, nekem meg csak 1-et írtak fel. Érdekes. Kislányodhoz gratulálok!
2010. ápr. 10. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a Closty + Fostimon kúra eredményeként lettem terhes. Nekem nem volt peteérésem, arra kaptam. Clostyt a ciklus 3. napjától a 8-ig kellett szedni, a Fostimont pedig a 3. naptól kétnaponta.

A 3. ciklusban sikerült. (Novemberben fogytak el a gyógyszerek, és decemberben terhes lettem.)

Sok sikert!

20 hetes kismama

2010. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!