Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztnek higyjek? Amin...

Melyik tesztnek higyjek? Amin látni halvány csíkot, vagy ami negatív? Megnézitek?

Figyelt kérdés

[link]


A felső tegnap készült koncentrált vizeletből, rögtön kijött a második vonal, és színesen, viszont ma nem hagyott nyugodni a dolog, és délben teszteltem, a vizelet nem volt koncentrált, nem is tudom miért próbálkoztam, még van három napom menzeszig.

Most viszont már össze zavarodtam, hogy melyik teszt lehet valós...

Szerintetek?


2016. máj. 1. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen megértem, hogy roppant nehéz várni, de azt egyáltalán nem, hogy a nők itt miért stresszelik magukat, hogy már a várható menzesz ideje előtt orrba-szájba tesztelnek. Jelentősége egyáltalán nincs, aki gyermeket tervez, az úgyis úgy él. Ez semmi más, mint önmagatok hergelése és idegesítése, hogy vajon lesz-e baba vagy sem.


Tesztelj akkor, amikor már késik.

2016. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindkettőn látom,s nem csoda ha vérzés előtt 3 nappal déli vizeletből nem lett erős pozi ;)
2016. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én még egyiknek sem hinnék ilyen hamar, saját tapasztalatból mondom. Volt már mensi előtt halvány pozi tesztem, aztán másnap megjött, az első terhességemnél pedig csak a mensi kimaradása után 4 nappal lett pozitív, addig végig negatívat teszteltem, mégis baba volt. Szóval akkor biztos, amikor már kimarad a mensid, tesztelsz, és pozitív lesz. 3 nappal előtte még nagyon korai. Ha negatív az sem jelent semmit, és sajnos ha pozitív az sem, mert nagyon sok terhesség megszakad ebben a korai szakaszban, ha nem tesztelnél nem is tudnál róla.
2016. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pozitívnak jobban de inkább egy harmadik tesztnek hinnék reggeli első vizelet :)
2016. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!