Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek megszakításossal...

Volt akinek megszakításossal jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban vagyok csak jelenleg, már a gumit is elhagytuk és csak annyi, hogy kiveszi időbe. Mennyire lehet ezt hosszútávon beválallni?
2016. máj. 2. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Jelen :) Nem sikerült időbe kivenni és észre se vettük,mert állította,hogy időben volt. Aztán nem jött meg a havim..Ha nem baj ha becsúszik a gyerek csináljátok! Ha még nem akartok inkább válasszátok az óvszert.
2016. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Majd 5 évig problémamentesen védekeztünk így. Egy alkalommal azt mondtam mensi után, hogy nem kell annyira vigyázni, úgy is terméketlen vagyok épp. 9 hetes terhes vagyok, de nálunk nem egyáltalán nem probléma, hogy jön a baba. Szexkapcsolatban minimum valami spermicidet használnék a megszakítás mellé.
2016. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az elején óvszerrel csináltuk egyszer meg csak egy volt belementem, hogy előszőr vegye ki időben a második menet meg akkor gumiba legyen. Hát nem volt második menet mert ráérzett, hogy milyen jó gumi nélkül és gumival nem akarta. Azóta magától értetődőnek veszi, hogy no gumi. Beszélnem kell vele erről csak félek, hogy elfogja utasítani.
2016. máj. 2. 18:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Rengeted ilyen van.

A megszakítás csak olyan komoly kapcsolatban ajánlott, ahol nem gond, ha mégis baba lesz.

Szexkapcsolatban semmiképp!! A gumi jó lenne továbbra is, már csak a betegségek miatt is.

Szeretnéd magad összeláncolni egy szexkapcsolattal örökre egy becsúszott gyerek miatt???

2016. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3: Mitől félsz? Gondolod, hogy nem lesz másik pasi, aki megdugna mindenféle kapcsolat nélkül? Ezer másik akadna helyette.

Csak szex és még gumit sem akar? Ne hagyd, hogy kihasználjanak. Ha terhes leszel, neked kell majd viselned a következményeket. Mert a pasi csak odébbáll, de benned ott lesz a baba, te nem tudsz hova menekülni.

Miért vagy ilyen felelőtlen? És miért rendeled ennyire alá magad egy férfi akaratának? Ráadásul nem is párod, csak egy szexkapcsolat.

2016. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez a nap kérdése :-))) Ha nem akarsz gyereket, használj óvszert/fogamzásgátlót!


Persze hogy így is összejöhet a baba, számtalan példa van erre. Jó vicc hogy nem akar gumit a pasi, mért gyereket azt akar? Ezt kérdezd meg tőle.

De nekem még mindig olyan nehéz elhinni hogy ennyire buták a nők, hogy egy pusztán szex kapcsolatba nem védekeznek, csak azért mert a pasinak nincs kedve...

2016. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a pasit és imádkozz hogy időben megjöjjön.


Ez nem játék!

Ha a pasi ennyire s.zarik rád, nem érdemli meg a puncit se.

2016. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Mi 3 éve csináljuk így és még nem lett baba. De nálunk nem lenne baj, ha lenne.

Ha nem akarsz gyereket és nemi betegséget, akkor védekezz gumival.

2016. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

szóval csak úgy kefélgetsz vkivel gumi nélkül.

te normális vagy? nagyon valószínű, hogy másokkal is dug és elkapsz valamit, ha meg terhes leszel az 100 hogy eltűnik

2016. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha a hapsi is ilyen könnyelműen kezeli ezt a védekezés kérdést, akkor mi a garancia, hogy legközelebb nem ver telibe? Mert jajj ugyan már hát egyből biztos nem lehet baj...és még lehet meg sem mondja majd neked.
2016. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!