Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Épp menstruálok.

Lehetek terhes? Épp menstruálok.

Figyelt kérdés
Barátommal a menstruációm 3. Napján szeretkeztünk 10 percig gumival. (nem ment el, de abba kellett hagyjuk, jöttek hozzánk) Rá két órára megint neki álltunk mikor elővette láttam hogy volt rajta átlátszó cucc.(szerintem előváladék) leszoptam majd betettük kb fél-egy percre gumi nélkül(nem ment el) utána folytattuk gumiba. Mekkora esélye van a teherbeesésre így? Gyógyszert nem szedek.

2016. máj. 3. 20:55
 1/4 anonim válasza:
Semmi esely.
2016. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Leszoptad róla az "átlátszó cuccot"??????????😳😱

Akkor tuti terhes leszel,ugyanis amint lenyelted,az előváladékban sorakozó katonák (spermák) a gyomron keresztül átjutnak a méhbe és így a terhesség még gyorsabban végbe megy,mintha a hüvelyedbe ment volna az az "átlátszó cucc" (amit amúgy előváladéknak hívunk)

Keresd fe a nőgyógyászod,már tuti legalább 25cm a kisbabád a hasadba,de ez uh.-on (ultrahangon) úgy is látható lesz!

Ja és ebben az esetben ( ha gyomrom keresztül jut át a sperma és nem hüvelyen át) 99,99% az ikerterhesség esélye! Szóval valószínűleg nem csak egy babát vársz!


Istenem............

2016. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mivan mostanában nincsenek felvilágosító órák ???????
2016. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Evelin92 válasza:
Ugyan ugy terhes lehetsz, mint az analis szextol :) Jesus....
2016. máj. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!