Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm május 2-án jött...

Menstruációm május 2-án jött meg! Általában a ciklusaim 26-27-29 naposak! Most vettem ovu tesztet amit ebben a hónapban ki szeretnék próbálni hogy van-e peteérésem! Hányadik naptól kezdjem el?

Figyelt kérdés
Mindennap csináljak tesztet míg nem lesz erős? Bocsánat ha kicsit túl sok a kérdés de most vettem először ilyet és most fogom először használni!És ha pozitív a teszt napig, mert a papíron úgy van akkor napig egymás után együtt legyünk?
2016. máj. 4. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
26 naposnál a 9dik ciklusnaptól írja....de ha van használati útmutató hozzá, akkor azon rajta van ám! :)
2016. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is most rendeltem ovu teszteket, és nekem is május 2-án jött meg. Én úgy tervezem, hogy már a 6.ciklusnaptól elkezdem a tesztelést. Általában a 11. napon szokott ovulációm lenni, de pl mikor a kislányom fogant, akkor már a 8. ciklusnapon megvolt az ovum. Még jó, hogy mensi elmúlása után rögtön elkezdtük a babaprojektet, így nem késtünk le róla.
2016. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!