Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelent valamital a hőmérôzés?

Jelent valamital a hőmérôzés?

Figyelt kérdés
tegnap kezdtem el mèrni a hőmet tegnap 36,5 volt ma 36,7 volt igaz hogy a párommal 2ian voltunk együtt de nagyon örülnènk ha összejönne a babó korai még a tesztelés de alig győzöm kivárni remélem sikerült
2016. máj. 5. 05:33
 1/9 A kérdező kommentje:
vègbèlbe 37 volt száj nyelv alatt 36,7 .. de ez még korai nem?
2016. máj. 5. 05:41
 2/9 anonim ***** válasza:
a homerozes az ovulacio idopontjnak megallapitasahoz nyuht segitseget de csak ha minden nap es minden reggel ugyanott es ugyanabban az idopontban mered...igy utolagmerni semmit nem.jelent mert a lutealis fazisban mindenkinek magasabb a hoje akar terhes akar nem...ha hetekig nem jon meg es a testhod 36,8-37 korul van akkor lehet gyanakodni terhessegre de még ez sem garancia mivel az ovu elotti alap homersekletedhez kepest kell vizsgalni a testhot. a ciklus.hu oldalon eleg jol leirjak es ott vezethetes is grafikonon.
2016. máj. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bella169 ***** válasza:

Ez igy semmit nem jelent. A terhesség nem olyan mint a láz aminak vannak határai. Pl hogy 38 felett lázról beszélünk. Ugyan ez nem mondható el a terhességről hogy x érték felett terhes az illető.

A hőmérsékletek egymáshoz viszonyított értéke a mérvadó a ciklus első napjától. Valamint a hőgörbe is csak a mensi első napján tudja "kimutatni" hogy terhes vagy e épp mint a teszt.

Ha a nem árt napján os fent van a hő és nem esik le az alaphőre akkor esélyes a baba.

2016. máj. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat :)

és a peteères alatt fent marad a hőségriadó vagy lemegy? mikor érdemes próbálkozni ? ha magasabb a hő?????

2016. máj. 5. 06:48
 5/9 A kérdező kommentje:
hő ) bocsi elirtam
2016. máj. 5. 06:49
 6/9 anonim ***** válasza:

a tuszorepedes elotti nap leesik es onnantol fokzatosan emelkedik meg. sokan azt mondjak ez a legjobb nap a probalkozasra mert masnap hajnalban tortenik meg a kilokodes es pont ennyi ido kell atlag a spermanak h odaerjen.


de ez nem torvenyszeru nekem pl nem is mindig esett le dramaian a hom es az sem biztos hogy masnap reggel lokodik ki a spermak meg akar 3 napig is eletkepesek lehetnek. en ovu tesztet is hasznaltam mert rendszertelenek voltak a ciklusaim onmagaban nem mertem a homerozesre.bizni. igy is 6 honap kellett mire sikerult teherbeesnem.

2016. máj. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi 2.an voltunk együtt és nagyon bízom benne hogy sikerült de ezzel még várni kell 14napot!! nekem tegnap 36,5volt reggel ma meg vègbèlbe 37
2016. máj. 5. 07:06
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
semmit nem jelent...és mindig ugyanott kell mérni..ha egyik nap végbélbe méred másik nap szájban (fujj :D) akkor abszolút nem kapsz releváns eredményt. egyébként sem lényeges hogy e pillanatban mennyi a testhőd, egészen a nem várt menstruációd első napjáig, mivel addig bármikor vagy akár még aznap is leeshet. Nekem pl nem egy hónap volt mikor 37 volt még aznap is mikor megjött és csak másnap esett le.
2016. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ugyanazzal a hómérővel mértem :) kösz a választ... várok
2016. máj. 5. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!