H.kitti91 kérdése:

Vajon ez jó jel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából talán nem is kérdeznék, mert már vagy hát nem is tudom, hány szakirodalmat bújtam át... IR-em van. 2 hónapja kezelem gyógyszerrel, diétával, mozgással. Már le ment 15 kg. ha nem több. múlthónapban volt egy 28 napos ciklusom. Aminek naaagyon örültem :) Főleg hogy régen 40-50 naposok voltak. :( Most viszont megint késik. De valami más... Olyan leírhatatlan érzésem van. Hogy nem fog megjönni. Csináltam tesztet mielött meg kellett volna jönnie és a nemvárt napon. Lett egy halvány és egy negatív. :( De viszont az elmult 3 napban kezdett el szúrkálni a mellem,ma kifejezetten.. érdekes módon a sajtot amit Ímádok és legtöbbször a kenyeret azzal pótoltam... Nem birok enni. Mérhetetlen álmosság gyötör.. sőt már isten tudja mióta nem aludtam délután de most muszáj volt. És az éhség... Mostanában ugye lecsökkentettem az adagom.. 5ször eszem ugyebár.. szinte már ezt is soknak éreztem. de most?? Nagyobb adagot is megtudnék enni... az az igazság... :) Fura érzések.. De ezek még nem korai tünetek? Így kb 5 nap késés után? Merjek venni még egy tesztet? Orvos még korai szerintem.. Csak egy két véleményt, tapasztalatot szeretnék...



2016. máj. 5. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég biztató! Vegyél mlg tesztet! Mondjuk facelle-t! Az a legjobb!
2016. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Jajj és annyit még elfelejtettem, hogy 2 napja gondoltam megmérem és 37-37,3 a reggeli hőm. de nem várt napján csak 36,4 volt :(
2016. máj. 5. 10:37
 3/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hangzik amiket írsz! Mindenképp vegyél tesztet! Szerintem sikerült! Legyen is így, a legjobbakat!
2016. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bárcsak így lenne :) Másfél év után egy álmunk válna valóra.
2016. máj. 5. 12:29
 5/18 anonim ***** válasza:

Vegyel egy tesztet

Szerintem is facellet mert az a legjobb!!:)

2016. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ma veszek egyet. És kiderül... Remélem ott lesz az a csíkocska :)
2016. máj. 5. 16:53
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát csináltam reggel. Negatív lett sajnos. Pedig annyira biztos voltam benne. 5 nap késés után már erős pozitívnak vagy legalább hatványocskának kellene lennie.
2016. máj. 6. 08:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem értem.... orvoshoz azért menj el, ha továbbra sem jön meg. Fel a fejjel. Én 2,5 év alatt tudtam össze hozni egy vetélést :( előtte szerettem volna kivizsgáltatni hogy van e IR-em. Nem sikerült, pedig magánba mentem endokrinológushoz, nem volt hajlandó mert szerinte ez az interneten túlmisztifikált fság. Kezdek mindent az elejéről és remélem a legjobbakat. Remélem neked is sikerülni fog!
2016. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem 10napon mutatta a halvany csikot. Van meg remeny. De lehet h cisztad van.:/
2016. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti. Nekem is másfél évembe került mire elindultunk valamerre. És ez csak az orvosom empátiáján múlott mert ha a nőgyógyászra várok akkor várhattam volna éveket... :( Kitartást... Próbál beutalót kérni háziorvostól Belgyógyászatra. Ő is eltud küldeni hormonvizsgálatra. Kitartást! És Mihamarabbi babavárást!!!!
2016. máj. 6. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!