Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
A barátommal pár napja voltunk igazán közel egymáshoz először.. Nekem már akkor is késett 2 napja a mensim és mivel nem volt nálunk ovszer, a nelkül alltunk neki a dolgoknak.. Meg azt mondta hogy addig nem jutunk el.. De aztán neki felsem állt és hogy őszinte legyek nem is éreztem, hogy bent van (oke, eddig szűz voltam, mondhatok ilyet, és és ha már ezen nevettél, a kérdésemen is nevethetsz egy jót) ettol ugye nem lehetek terhes.. Én mindig is pánikolós voltam, még mindig nem jött meg (laza 4 nap, de ennyit még sosem késett.. Szóval.. Vélemény, ötlet, oltás, valami? :) 17l

2016. máj. 8. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod, a szex a felnőttek felelősségteljes cselekvése. Az abortusz pedig nem fogamzásgátlás. És ha még azt se tudod, mi is történt valójában, korai volt még neked. Igen, lehetsz terhes.
2016. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon èrtem amit írtál de szerintem te m3g nem vagy èrett a szexre ,mèg várj.

Ha megfogadod èlvezni is fogod!

Ès fontos hogy vèdekezz, nem akarok pappolni meg oltogatni, de èn azt tanácsolom inkább a tanulásra hajts!

Lesz egy jó állásod, pènzed....

Ès minden onnantól a te döntèsed....

2016. máj. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, ès nem nem ...nem lehetsz terhes.

De remèlem elèg nagy az ijedtsèg hogy tanulj belőle!!


Elöző voltam.

2016. máj. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!