Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 napja késik a menstruációm, nem merek tesztet csinálni még, nem akarok negatív tesztet látni, nincs hozzá lelkierőm ennyi csalódás és vàrakozás után. Mensi előtt mindig bő vizes folyásom van most viszont átlátszó nagyon nyúlós pont mint ovu idején, ez biztató lehet? A melleim mindig fájnak és megduzzadnak mensi előtt viszont most csak nyilal időnként és érzékény, elég sokat pisilek 2 napja. A késés sajnos nem újdonság előfordult màr pàrszor :( Merjek tesztet csinálni?:(
2016. máj. 9. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem merj tesztet csinàlni, mert így mi is csak találgatunk...


:) Sok sikert , feltètlenül írj hogyi a teszt eredmèny :) szorítok!

2016. máj. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És jobb a bizonytalanság???

Mit vársz mit mondjunk?? Hogy tuti terhes vagy?? Nem tudjuk! Ellenben egy teszt mindent elárul! Szóval...

2016. máj. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajat tapasztalat alapján azt mondom akremes inkabb a baba jele. De mivel minden terhesség mas, igy nalad is lehet mas. De teszt nélkül nem lehet tudni.
2016. máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem a 25. ciklusnapon szurka és barna vérzés pár csepp, azt hittem beágyazódás. a 28. napon mikor jönnie kellett volna, fene görcs érzékenység, pattanás, krémes folyás minden ami babára utal, teszt negativ. Ez tartott 4 napon át majd elmúlt. Ennek 2 hete és a teszt negatív nem jött meg.

Sajnos külföldn vagyok amint haza megyek nőgyógyász mert ciszta gyanús.

Én is féltem a negatívtól ennyi próbálkozás után reméltem, hogy végre... de sajnos pont az ellenkezője :(

Neked azért szorítok

2016. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tesztelj! Nekem beágyazódás környékén volt tojásfehérjés folyásom! És pozi is lett a teszt! Drukkolok! :)
2016. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A teszt negatív viszont még mindig nem jött meg, semmi folyás nincs már, teljesen száraz vagyok, fájnak érzékenyek a melleim bár ez mensi előtt is szokott. Ami szokatlan, hogy iszonyatosan fáj a derekam leginkább reggel, alig tudok kikelni az ágyból 2 oldalt a lapocka alatt inkább lehet hátfájás mint derék, nem tudom. Várok pár napot de szerintem ha baba lenne már mutatnia kéne :(
2016. máj. 12. 16:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom valami azt súgja, hogy nem fog megjönni de nem hinném, hogy a baba miatt. :(
2016. máj. 12. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!