Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok megnéznétek ezeket a...

Lányok megnéznétek ezeket a teszteket? Hétfőre nem várom, de nem bírtam ki, hogy ne teszteljek! 10-es teszt! Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Elsőre kijött a terhességet jelző vonal, enyhén rózsaszín színe van, a képen annyira nem látszik mint élőben. :( Szerintetek?


2010. ápr. 9. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
Én látok egy halvány csíkocskát. :))) Nagyon szurkolok, hogy erősödjön. :)
2010. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
79%
Van ott csík de korán teszteltél. Tuti erősödni fog! Én drukkolok! Írd meg vagy tedd fel a hétfőit is!
2010. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
26%
Hát én a képen egyáltalán nem látok 2 csíkot csak egyet!!bocs!!jobb lett volna ha hétfőn csinálod vagy akkor ha már nem jött meg így csak magadat hergeled!!!nem akarlak megbántani csak én is régen ezt csináltam és sokkal rosszabb volt így!!inkább kivártam a napot mikor meg kellene jönnie és még nem az nap de ha másnap nem jött meg akkor csináltam és lelkileg is jobb volt úgy elfogadni hogy nem 2 csík és persze annál nagyobb öröm volt a 2 csík!!!
2010. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hétfőn újra csinálok egyet, remélem az erősebb lesz! Ezen is szépen látszik a második rózsaszín csík, csak rossz a telóm, sajna élesebb képet nem tok csinálni. :( És főleg, hogy egyből kijött talán jelent vmit! :) Persze még nem élem bele magam, de mindig ezt a tesztet használom, és még soha nem mutatott ehhez hasonlót soha. :) Amúgy azért teszteltem, mert rendeltem 50db-ot, és ha szem előtt van, ki az aki kibírja, hogy ne löjjön el egyet. :) :DDD Hétfőn írok!
2010. ápr. 9. 13:33
 5/66 anonim ***** válasza:

Ez Pregimax teszt?

Nekem is ilyen halványan, de azonnal jelezte a babámat!

Én asszem gratulálok! :)

2010. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

Pont nem olyan rég láttam itt a kérdések között egy ugyan ilyen jellegű "rózsaszínű" csíkos tesztet,igaz az másfajta volt.Sőt,még erősebb volt a te tesztcsíkjaidnál.Még én is gratuláltam a kérdezőnek,hogy szuper,kismama lett.Meg sok sok másik válaszoló is gratulált neki.

Rá pár napra megjött a mensije....

Szóval csak azt akarom mondani,hogy néha jobb,ha késöbb szerez tudomást az ember lánya a terhességről,mert ennyire korán,még kimaradt mensi elött,jobb nem tudni mi zajlik odabent.Igen,terhes volt az a kérdező is,de ezek szerint nem maradt vele a baba,így meg is jött neki a mensije késve.

Elhiszem,hogy ha tucatjával vannak otthon terhes tesztetk,nehéz várni,de szerintem megéri a kimaradt mensi után legalább pár napot várni a teszteléssel.


Reméljük nálad nem lesz "vetélés",szerintem ez nagyon nagyon halvány pozitív teszt.

Várd meg,hogy kimarad-e a mensid és aznap csinálj még egyet.Ha ott a baba,erősödni fog a csík.

15 hetes kismama.

2010. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

One Step teszt, teszveszről rendeltem őket. :)

Tudom, hogy még nagyon korai volt, de jött egy belső hang...és, hát ott figyel a sok teszt a polcon a fürdőbe :D:D:D Köszi, hogy véleményt írtatok a tesztről, hétfőn reggel megint csinálok, majd írok ide nektetk, hogy mi lett! 5 év után ez az első ilyen tesztem........

2010. ápr. 9. 13:46
 8/66 anonim ***** válasza:
50%

Szia,


Én is látok halvány csíkocskát, bár tornáztatnom kellett a szememet rendesen, hogy észrevegyem :)

A türelemetlenségedet abszolút megértem, nálam is abszolút jellemző :)


Csinálja egyet akár holnap reggel, mert a HCG szint naponta duplázódik, de ha holnap nem is akkor mondjuk 2 nap múlva biztosan erősödnie kell kicsit.

Sok sikert :))

24 hetes kismama

2010. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
50%

Én is látom a csíkot:-)Gratula!

Egyébként ha ott az 50db teszt én minden reggel csinálnék egyet,nem bírnám hétfőig:-DDD

2010. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
Szia! Én is látom ott a csíkot, szerintem lakik odabent valaki. Tökre megértelek, hogy "ellőttél" egyet, de azért még ne éld bele Magad. Amig meg nem csinálod a másikat, halkan gratulálok, majd hétfőn írok hangosan is :-))) Drukkolok Neked!
2010. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!