Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után négy hónappal...

Szülés után négy hónappal védekezés nélkül sem esem teherbe. Valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Két hetente egyszer vagyunk együtt. Hozzáteszem, hogy nem is szeretnék még második babát csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2016. máj. 14. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
4 hónap alatt nem biztos hogy helyreállt a hormon háztartásod.De ha nem akartok babát,akkor felelőtlenség nem védekezni.
2016. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
De ritkán:/
2016. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Spirált szeretnék felrakatni, de sosem jó az időzítés. A gyógyszert próbáltam, de nem mindig sikerült időben bevennem, volt olyan, hogy ki is maradt ezért hagytam abba egy hónap után. Nem akarok havonta kétezret kidobni feleslegesen az ablakon.
2016. máj. 14. 20:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatsz? Menstruálsz egyáltalán?

Ha majd teherbe esel, akkor az lesz a gond...

2016. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
És ha terhes leszel, akkor meg majd megöleted?? Milyen ember az ilyen???
2016. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok első perctől fogva. Minden hónapban rendesen megjön.
2016. máj. 14. 20:26
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Annyira örülök, hogy ebben az országban a nyolcvanadik bőrt is lehúzzák a gyerektelenekről, hogy a családosoknak legyen csok, csed, gyed, a világmindenség meg minden, miközben a gyerekek jó része a "dugjuk a fütyköst, aztán majd lesz valami" játékból származnak a gondos eltervezés és nevelés helyett.


Lehet lepontozni.

2016. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nem értem... Nem esel teherbe és kérdezed, valami gond van-e. Ez olyan, mintha babát szeretnél, mert ugye NORMÁLIS ember akkor aggódik ezen.

Aztán hozzáteszed, hogy nem akarsz gyereket.

Van ám óvszer, tudod? Nem kell a megfelelő alkalomra várni, hogy azt a nyamvadt spirált felrakasd.

Engem is le lehet pontozni - tudom, h le fogsz- de nagyon felelőtlen vagy, ha meg terhes lennél, az ab-on picsognál! Nem értem én sem ezt a hozzáállást és egyetértek a 7-essel, igaz nem vagyok gyermektelen, mert van 2. Szexelni egy majom is tud. Kellen valami kis felelősségérzet, nem?

2016. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gond veled, hogy annak ellenére hogy nem akarsz gyereket nem védekezel. Nem valami logikus hozzáállás.
2016. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Havi két qrást gumival nem bírjátok ki??

Akkor csak 600ftot dobnál ki az ablakon...

Ha már ez ennyire fontos!

2016. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!