Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy teherbe estem!?

Lehet hogy teherbe estem!?

Figyelt kérdés

Május negyedikén jött meg, tegnap szúrt mindkét oldalon a pete fészkem, együtt voltunk a párommal tegnap este utána rögtön az alhasam szúrt görcsölt de azért el tudtam aludni, Ma reggel óta fel van puffadva a hasam olyan furcsán.

Lehet teherbe estem? Volt valakinek ilyen tünete amiből kiderult hogy terhes?


2016. máj. 17. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2016. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
És holnap szülni is mész?
2016. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen első válaszoló.
2016. máj. 17. 10:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Leírom neked, ha már bioszon nem figyeltél



Az 1. és 5. nap közötti időszak eseményei

Induljunk a menstruáció első napjával, vagyis az első az a nap lesz, amikor a vérzés jelentkezik. Nagyon fontos, hogy feljegyezd ezt a napot, mert ennek alapján nagyjából kikalkulálható az ovuláció időszaka.


A 6. és a 11. nap között történik

Ezeket nevezik „száraz napoknak”. A vérzés már véget ért, de nem vagy megtermékenyíthető stádiumban. A test ilyenkor érleli a petét.


A 12. és 18. nap között történik

Ebben a periódusban van a legnagyobb esély a fogantatásra. A pete kilökődik e hat nap során, tehát jó, ha a szeretkezés nem marad el.


A 19. és 32. nap között történik

Ha csak most van alkalom a szexre, sajnos, nagy valószínűséggel nem esel teherbe. Várni kell a következő hónapig.

2016. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még biztos nem érzel semmit! A beagyazodas után jöhetnek leghamarabb a tünetek az meg kb. 7 nap plusz mínusz! Persze van aki megerzi hogy na most estem teherbe, de elég ritka! :) Védekeztetek? Mert akkor főleg nem kérdés! Vagy baba projekt van?
2016. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, áruld már el, hogy ehhez milyen "hátteret" kell ismerni? Azon kívül, hogy buta vagy?

#2 kérdése teljesen jogos volt.


Egyébként persze..ha védekezés nélkül kufircoltok, akkor lehetsz terhes. A tegnapi együttlétetek pedig még a közelében nincs a terhességnek tehát nem..ezek nem terhes tünetek.

Lapozgasd egy kicsit a biológia könyvet.

2016. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, hogy ezt a terhesség okozza, mivel az csak a beágyazódás után valósul meg, vagyis még csak 5-7 nap múlva.

A felpuffadást inkább a vacsorád okozta, ez nem megy ilyen gyorsan. :)


A petefészek és az alhasi fájdalom pedig inkább másra utal, mondjuk gyulladás, felfázás, fertőzések.


Nem tudom, mennyi idős vagy, de nálunk hetedikben veszik az ember szaporodását. Legkésőbb ennyi idősen illik tisztában lenni a legalapvetőbb dolgokkal, hiába harapod át a válaszolók torkát. Ettől sem tűnsz okosabbnak. :P

2016. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezek a mai fiatalok... A hajam égnek áll a ,,lehetek terhes?´´ féle kérdésektöl (tisztelet a kivételnek). Ma itt már olvastam mindent: az egyik azt hitte, hogy a ruhán keresztül is átjutnak a spermiumok, és terhes lett, a másik még szüz, de szerinte terhes és még sorolhatnám...

MI VAN VELETEK GYEREKEK??? Az internet világában nem tudtok információhoz jutni? Legalább az alapvetö dolgokat illene tudni, ha már elöbb keféltek, minthogy megtanulnátok olvasni.

2016. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez régen is így volt. Az ilyen kérdésekért olvastuk a Bravo Szerelem, szex, gyengédség című rovatát!
2016. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

2-es vagyok, és nem szégyellem magam.

Azt hiszem, aki szexelésre adja a fejét, annak tisztában kellene lennie ilyen alapvető dolgokkal.

Háttértől függetlenül. A butaságot nem lehet megmagyarázni.


Szóval kezdj el utánaolvasni, hogy hogyan is jön létre egy terhesség, mikor mutatkozhatnak az első tünetek, és utána bunkózz le, ha még akkor is úgy gondolod.

További szép napot!

2016. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!