Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapján megéri tesztelni...

Ezek alapján megéri tesztelni még egyet?

Figyelt kérdés

Hétfőn kellett volna megjönni-e!28 napos volt mindig de most 7 hónapja 26 napra jön meg.Hőmérőzéssel követem a ciklusom.A luteális szakaszom 10-12 nap szokott lenni! Hiába van meg hogy mikor volt ovum nem rá 14 napra jön meg.

Minden tünetem meg van ami pms és baba is lehetne. Mell feszülés,görcs,ingerlékenység,puffadás és van egy pár dolog ami most nem jelenkezet eddig mint máskor. Teszteltem reggel de negatív lett! 7.-én volt ovum!Ha számolok akkor szombaton kellene megjönni-e de az már hosszú ciklus lenne és nem szokott ilyen lenni.

Volt valaki hasonló helyzetben?Megérné tesztelni még egyet?Nem akarok csak kedden majd.Már egyátalán nem akarok reménykedni mert nekem ez a negatív teszt egyértelmű,de hátha valaki tud bízhatót írni és lehet még egy pici remény!


2016. máj. 18. 19:45
 1/5 A kérdező kommentje:
25-ös tesztet vettem az jó ilyenkor?
2016. máj. 18. 19:50
 2/5 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy most olvastam egy kérdést amiben Romed tesztről kérdeznek és mindenki rosszat írt róla:Én is olyat használtam és bocsi remélem lesz válasz :)
2016. máj. 18. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Pénteken tesztelj megint !
2016. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25ös jó amúgy.
2016. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes hétvégén ha nem jön meg, a mai teszt elég korai még, semmi sincs még veszve.
2016. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!