Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzem a petefészkem mi...

Miért érzem a petefészkem mi állhat a háttérben? Esetleg össze jött a kisbaba?

Figyelt kérdés

Forever multi maca étrend kiegészítő kapszulát szedek 2*1 naponta. Éreztem e hónapban hamarabb volt pete érésem. 16 án össze is bujtunk a férjemmel és 19 én,

19 én fájt is a hasam alja és feszített mindkét oldalon a petefészkem. Azóta a mellem egyre feszül és már fáj is kemény és elég furcsán fel váltva érzem a petefészkem és néha meg jön érzésem van, és érdekes csak ha le fekszem akkor!


Szerintetek sikerült a kisbaba?

Annyira szeretnénk már babát ;-)


2016. máj. 24. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze ezek lehetnek első jelek. 😉Bár mèg terhes tüneteinek korai, de lehet a petefèszked azèrt èrzed , mert kèszen áll a szervezeted a várandóságra 😃 vagy is nekem ezt mondta anno a doki, ès köv hónapba sikerült is.

Majd a nem várt napján tesztelj! Minden jót!

2016. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg?? Jajjj de jó lenne :-) én meg már minden rosszra gondoltam. Köszi hogy írtál!

Ha meg kérdezhetem miért a petefészek készül a terhességre?

2016. máj. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!