Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Facelle rosmmanos terhességi...

A Facelle rosmmanos terhességi tesztet hány nappal előbb lehet csinálni hogy esetleg kimutassa a terhességet? Reggeli vizeletből kell?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ezek már 3-4 nappal korábban is kimutatják a várt menstruáció előtt a terhessége.


Viszont inkább várd meg az elmaradó menstruációt. Teljesen felesleges kidobálni a teszteket, és magadat stresszelni azon, hogy szellemcsík, halvány pozitív, negatív stb. Az ég világon nincs jelentősége, hogy három nappal korábban vagy később tudod meg. Élj úgy, mintha terhes lennél, vigyázz magadra, és türelem :)

2016. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, nagyon aranyos vagy! :)
2016. máj. 26. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen reggeli vizelet lenne ehhez a legjobb

De inkább várd meg a nemvárt napjàt

2016. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb teszt! Nekem már a 9 dpon halvány pozi volt!
2016. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alsó a 9 dpo délutáni, felső 10 dpo reggeli! Mindkettő facelle! Csak az egyik a tesztcsíkos, a másik a vizeletsugaras változat.

[link]


Ez a teszt a legérzékenyebb teszt, hiába 25-ös van ráírva, érzékenyebb jóval!

2016. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem 10 napos volt a luteális fázisom. 7 dpon vérteszt volt, negatív lett, azt hittem kiestünk ebből a ciklusból is, 10 dpo-n nem jött meg estére se, este már erős pozitív lett már 9 dpo-n is látszódott volna szerintem.

28hk

2016. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!