Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet esély...

Szerintetek lehet esély terhességre?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk a babával, eddig sikertelenül. Kb fél éve minden hónapban a peteérés és a következő menstruáció közötti időszakban annyira fájtak a melleim, hogy hozzáérni sem lehetett, nem tudtam hason feküdni, majdnem megőrültem. Most azonban már túl vagyok a peteérésen, és a következő havimig még 6 nap van, és a melleim egy pillanatig sem fájtak. Az biztos, hogy tudtunk jókor együtt lenni, persze kérdés, hogy ez elég volt e. Valaki volt már hasonlóképpen?
2016. máj. 27. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden ciklus más és más. A tünetekre nem lehet adni: egyszer fáj, egyszer nem, egyszer ez van, egyszer meg az. Mensi is lehet és terhesség is lehet.

Akkor van esély, ha kimarad a mensi, de még akkor is ezerféle oka lehet a kimaradásnak.

Az egyértelmű pozitív teszt pedig már 99%

Orvos is megerősít a pozitív teszt után hogy terhesség áll fent na akkor már mondhatni 100%!

2016. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a mellfárdalomnak a progeszteron hormonhoz van köze. Ha továbbra sem fog összejönni, érdemes hormonsort csináltatni. De nyugi, átlag fél-egy év mire összejön a baba
2016. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

37 éves koromig sose fájt a mellem...azóta szinte minden mensi előtt.

A fiam 29 évesen szültem.

Ergo:ez nálam nem jelentett semmit.

2016. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!