Ez most pozitív?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, még nem fejeztem be az egyetemet, persze szeretnék babát, kapcsolatban vagyok már négy éve, de nem most.

Védekeztünk, pharmatexxel plusz megszakítással (kettőt együtt) minden alkalommal.

Most késik, sosem szokott. 6 napja, ma este csináltam egy terhességi tesztet, és megjelent rajta a második csík is.

Terhes lennék? Szerintetek ez pozitív eredmény?

Köszönöm szépen!


[link]


2016. máj. 27. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hàt halvány,de elkèpzelhető. Csinálj holnap reggeli első vizeletből egy másikat.
2016. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem látok. De én tesztvak vagyok. :D
2016. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges holnap csinàlni, ha ez pozitív akkor holnap is kétes lesz még. Egy hetet vàrnék a következő teszttel
2016. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetet minek várna? A hcg szint 2 naponta duplázódik a szervezetben és reggel az első vizeletben a legnagyobb a koncentráció. Szerintem tesztelhetsz holnap reggel is első vizeletből vagy holnapután ha biztosabbat akarsz. Én egyébként halvány pozitívnak látom.
2016. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon annak tűnik. Az enyém ennél halványabb volt. Időn belül jelent meg a második csík? Ha nem, akkor valószínűleg negatív.
2016. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is halvány pozinak látom, bár 6 napos késéssel talán már erősebbnek kellene lennie (nekem ekkor már olyan erős volt, mint a kontrollcsík), de mindenki más. Csinálj még, hogy megnyugodj! Kétnaponta simán mehet az újabb teszt.
2016. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pozitívnak latom...csinaltal ujat?
2016. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2016. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!