Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a hőgörbéröl?

Mit gondoltok erről a hőgörbéröl?

Figyelt kérdés

szerintetek volt ovum? orvosom szerint igen. De a hőm miért nem megy fel?

[link]


2016. máj. 28. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A hő majd akkor fog felmenni ciklus végén, ha sikerült a baba. Ha nem, akkor egy kicsit felmegy, aztán leesik megint.
2016. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de akkor mikor volt ovum?
2016. máj. 28. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem rossz helyre húzta a vonalat.vszerontam 15.-n volt ovud
2016. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól látom, hogy két kérdésben is megkérdezted ugyanazt?


Nem volt ovulációd a hőelemzés szabályai szerint (a doki mit látott, mit nem, azt nem tudom).


Első, tévesen írod, a hő bizonyos szabályoknak eleget téve felmegy, ha megtörtént az ovuláció, és egészen a menstruációig magasan is marad (az egyénileg eltérő, hogy a vérzés előtt kezd el leesni, vagy a vérzés első napjaiban). Ha terhesség áll fenn, akkor a hő magasan marad, de vérzés sem jelentkezik (alap estben, némi barnázás ritkán előfordul egyeseknél, de ez nagyon a kisebbség), szóval mire a hőből meg lehet állapítani a terhességet, addigra már a tesztek rég pozitívat jeleznek.

2016. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A hő alapján nem volt ovu. Ez még csak follikuláris cikcakkozás. Az nem tudjuk, az orvos mit látott.
2016. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
akkor mostmar tényleg össze vissza vagyok zavarodva, mert a doki látott 3 db 21 mm es tüszőt hétfőn, és pénteken már azt mondta hogy kilokodtek mert nem látott semmit. akkor azokkal mi lett? ja egy 20mm es tüszőm az volt pénteken a jobb oldali ovariumban. de azt mondta annak nincs jelentősége.
2016. máj. 28. 21:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Mérjed szépen tovább, lehet, hogy még csak most fog emelkedni.
2016. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
36,8 lett a hőm. Az este vennem kellett be gyógyszert annyira fájt a hasamalja feszített és néha olyan volt mintha késsel szurkáltak volna. soha nem fájt még így, hasonló volt a vajúdási fájdalommal. ennyire kitolodott volna az ovuláció?szerintetek?
2016. máj. 29. 09:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a hőd alapján 25-26-án lehetett ovud.
2016. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]

így alakult a hőm.

2016. máj. 30. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!