Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacio után 2-3 napig erős...

Ovulacio után 2-3 napig erős fehér bő folyásom van színtelen szagtalan nem viszket de meg faj ilyenkor az egyuttlet, ez normális?

Figyelt kérdés
Megyek majd orvoshoz de addig is érdekelne pAr vélemény vagy tapasztalat
2016. máj. 29. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A bővebb tojásfehérje jellegű nyák az ovu előtt szokott megjelenni, ezért lehet, hogy később van az ovud, mint gondolod (persze, ha ovu tesztezel, akkor bocsi). Ez nem gond. Viszont a fájdalmas együttlét szerintem nem normális, jó, hogy elmész dokihoz. Az ovu környékén én inkább kívánósabb vagyok, és jobban is élvezem a szexet, mint egyébként.
2016. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ovutesztelek 20. Napon van

32 naposak a ciklusaim általában

Máskor is előfordult h ovu után par napig nagyon fajt azokban a hónapokban. Cisztat látott a doki vagy a helyét ahol felszivodiott

2-3 havonta van ez es nem ad ra semmit egyik orvos se

Szám maganorvosoknal voltam

A mostani a legjobb o adott kupot meg antibiotikumot es azota semmi baj nem volt kb 5-6 hónapja :(

2016. máj. 30. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!