Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal lefeküdtem és kihúzta és rá 5-10 másodperccel el is ment. Ezt a ciklusom 6. napján csináltuk. Közben kb. 20-21. napnál tíz napig volt barnás-véres folyásom. Most késik a menszim 1 hete. Így lehetek terhes?
2016. máj. 29. 22:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Olvasd el az 50 millió másik ilyen kérdést, és megtudod, hogy IGEN LEHETSZ.
2016. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hű hat közepes az eselye az tuti de hat majd vagy a menzesz vagy egy teszt megmondja

Aktus után 16 nappal csinálj egy terhességi tesztet

2016. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Lehetsz, sőt ha már 1 hete késik valószínűleg az is vagy. Ez van ha két hülye nem gondolkozik, de remélem nem vagy terhes csak mondjuk haldokolsz vagy akármi. Nehogy szegény gyerek szenvedjen már miattatok.
2016. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zombienyul ***** válasza:
90%

Nem, olyan biztos, hogy 1 hetes csúszás rögvest terhesség. Nekem fogamzásgátló előtt baromi rendszertelen volt a havim... Ettől függetlenül jegyezd meg BÁRMIKOR LEHETSZ TERHES HA NEM VÉDEKEZEL!


Azok akik a naptáras és megszakításos módszert alkalmazzák szerintem PISZOK mázlisták.. Bármikor becsúszhat, tudod spontán ovuláció... stb. Tanultuk bioszon, hogy előfordulhat :) VÉDEKEZZETEK!

2016. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50% az esélye annak, hogy terhes vagy. Vagy igen, vagy nem.
2016. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!