Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pajzsmirigy alul működésem...

Ha pajzsmirigy alul működésem van, lehet ez az oka annak, hogy már régóta nem jön össze a baba vagy pedig elvetélek az elején?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is alulműködésem van!De kezelve van euthyrox-szal!A tiedet kezelik???Mert ha nem,akkor biztos ,hogy az az oka ,hogy nem jön a baba!Mondjuk nekem mindig is kezelt volt a betegség,mégis 5 évet kellett várnunk!Üdv:26 hetes kismama
2010. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Még csak most kezdtem el észrevenni magamon a tüneteket,és erre gyanakszunk,hogy valószínűleg alul működik. Sajnos még nem kezelik. Még csak most kértem beutalót laborba,hogy nézzék meg,tényleg így van-e. Gratulálok neked a babához!:)
2010. ápr. 11. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Akkor én azt javaslom,hogy bele se kezdjetek a baba projektbe!Hozzák rendbe a p.mirigyed és akkor legalább nyugodt lehetsz,hogy minden redben van a terhességeddel is!Hidd el ,mert sajnos nekem 4 baba ment el mire rájöttek,hogy a pajzsmirigyem vacakol!Annyiban volt szerencsém a szerencsétlenségbe,hogy nem kellett befejezni műszeresen egyik terhességet sem,mert már be sem nagyon tudott ágyazódni,így magától lezajlott!
2010. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most a 2. után már volt méh tisztításom is,de azóta nem próbálkozunk. Most még egy pár hónapig biztosan nem is fogunk,amíg ki nem derül,ez lehet-e a baj.

Nálad nem is volt semmi jele a betegségnek?

2010. ápr. 11. 17:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is alulműködésem van és a lombikprogram keretében vették észre. Addig nem is kezdtek el semmit amíg nem jött helyre. Egy vérvétel az egész és kiderül, a háziorvosiod tudni fogja.Tüneteket akkor én sem vettem észre, ma már tudom, hogy az első tünetei az indokolatlan hízás, az indokolatlan fáradtság érzése. Minél előbb nézesd meg, hogy megnyugodj. Sok sikert!
2010. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már meg van a beutalóm,de még nem merek menni,mert beteg vagyok,gyógyszereket,antibiotikumot szedek. Én mondjuk sosem voltam sovány,de most végképp csak hízok,ha nem eszek,sem fogyok,száraz a bőröm,székrekedésem van,folyton fáradt,álmos vagyok...szóval tuti ez a bajom!
2010. ápr. 11. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Nekem is a hízás volt az első!25 kiló plusz:(((!De ráfogtam a fogamzásgátlóra!Aztán jött az izzadás!Meg a székrekedés!És a legvégén a légszomj!Na az volt csúcs!!!Éjszakánként pánikroham,mert nem kaptam levegőt!Aztán meg kicsinálta a szivemet!Most betalockot szedek,mert tachicardiám is lett a pajzsmirigy miatt!
2010. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az micsoda??
2010. ápr. 12. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:
A tachicardia???Az azt jelenti,hogy nyugalmi állapotban,mármint mikor nem csinálok semmit,akkor is 120-140 a pulzusom!Így muszály lassítani Betalockal!Ami egy szívgyógyszer!
2010. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor vigyázz magadra!
2010. ápr. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!