Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt ki melyik...

Szoptatás alatt ki melyik fogamzásgátlót szed/te?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok és melyiket nagyon nem?

2016. jún. 1. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Megjött mar ?
2016. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

7 hete szültem.

Múlt héten volt 4 napig vérzésem de egy tisztasági betét elég volt.. Szóval nem tudom h az most annak számít e vagy sem :/

2016. jún. 1. 13:01
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mi óvszert használtunk, biztos ami biztos. Az egykomponensű fogamzásgátlók nem túl biztonságosak, így, hogy neked esetleg már menstruációd is lesz, pláne nem. Ha nem akartok 5 éven belül tesót, akkor szóba jöhet a Mirena hormonális spirál. Az a legbiztosabb, és szoptatás mellett is alkalmazható.
2016. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz nincs nagy választék, mert csak egykomponensűeket tudsz szedni, Azaleat vagy Cerazette-t.

EZek a peteérést gátolják, de nem olyan hatékonyak mint a kétkomponensű fogamzásgátlók, ezért inkább csak az első hónapokra ajánlják, amikor még sokat szopizik a baba és talán az is ad hozzá egy kis plusz védelmet, de az én dokim azt mondta hogy akár meg is érhet egy pete uh nem valami tuti módszer. Marad az óvszer.

2016. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cerazettet szedtem 2 dobozzal. Utàna abbahagytam mert gyűlöltem.

Első hónap oké volt,aztàn nem jött meg,aztàn pecsételés,megint nem jött meg,aztàn rendes vérzés,aztàn kimaradt... Itt lett elegem. Ugyanúgy aggódtam,hogy becsúszott-e a baba. Utàna sokkal jobb volt,mindig időben megjött.

2016. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem marad az óvszer :D
2016. jún. 2. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!