Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ettol terhes?

Lehetek ettol terhes?

Figyelt kérdés

Kerlek ne nevessetek ki meg ne irjatok hulyesegeket mert komoly a kerdes.

Meg szuz vagyok, baratommal szoktunk pettingelni, es multkor ramelvezett. A combomra ment a nagy resze de kicsit odafolyt a puncimra is. De nem nyult fel meg en se nyultam fel, letoroltuk... Lehet ebbol baj?

tenyleg koszi minden normalis valaszt... biztos tobb tapasztalatotok van mar de en ettol megijedtem.

koszi.


17 l



2016. jún. 2. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2016. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
KB annyi esély van rá minthogy egy ebihaltól legyél terhes. Viccet félre téve. Biztos hogy ettől még nem leszel terhes :)
2016. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen kerdesnel nem lehet nem kinevetni es komolyan venni!

Ne haragudj,de ha 17evesen ennyire nem vagy tisztaba azzal,hogy behatolas kell ahhoz,hogy valaki teherbe essen,inkabb ne csinaljatok ilyesmit! Miert mit gondoltal,szerinted a puncid kulso reszerol fel fog kuszni a sperma? 17evesen miert nem tajekozodtok? Vagy ott vannak az iskolai felvilagosito orak! Ha valami nem tiszta,miert nem mertek kerdezni? Vagy itt az internet! Kicsit olvasgass a temaban,hogy mi szukseges egy terhesseghez...minden esetre ez 17evesen mindenhogy gaz kerdes es arra utal,hogy mennyire tudatlan vagy!

En 17eves koromra 3felvilagosito oran voltam tul es mar javaban tudtam minek mi a kovetkezmenye!

2016. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom, aranyosak vagytok!:) megnyugodtam.
2016. jún. 2. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos h nem vagy az de olvass el egy Biosz könyvet

Mert ez súlyos h ezt nem tudod .

2016. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!