Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki így? (többi lent)

Volt valaki így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma késik a menszeszem 10napja. Csináltam tesztet késés 2.napján (tényleg éppen hogy csak látszik a 2.vonal). És ma is egy facellet és egy x-epilt, az elsőn a controlcsík szinéhez képest, csak fele olyan színe volt, de időbe kijött és ugyebár jól látható is. A másik meg fele olyan erős lett mint a facelles.

Ennyi nap alatt nem kellett volna már mind a kettőnek szépen látszódnia?


A mellem mensi elmaradása óta fáj, 2napja, reggelre mindíg besötétedik a bimbóm, estére meg olyan mint régebben.

Megjön érzésem van szinte minden nap, hol errkor hol akkor. Ja és ha már nagyon kell pisilnem akkor is, ha pisilek elmúlik, vagy legalább egy kicsit csillapodik ez az érzés.


Utolsó menszesz ápr 26, 29napos ciklus. Ja és nem ovu tesztelek és nem is érzem mikor van ovum.


Volt valaki hasonló helyzetben?



2016. jún. 3. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy milyen erősségű a második csík.Ha ott van akkor terhes vagy. Gratulálok
2016. jún. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha pozitív 2 csíkos akkor bizony babát vársz. Nem számít hogy hány napja késik. Mert a teszt csak a hcg hormont mutatja ki és nem a mennyiséget.4-5 hetesen a legtöbb teszt még halványabb de jól látható. A szín intenzitása meg nem attól függ hogy terhes vagy e vagy nem. A hcg hormon folyamatosság emelkedik a szervezetekben 1 hét múlva már lemászik az a második csík. Nem kell attól parázni hogy nem erősödik rögtön. Inkább örülj neki hogy pozitív. Ha épp menzi előtt fogant meg akkor a beágyazódás 7-10 nap. Lehet hogy épp most tapadt meg szóval kB 2-3 hetes lehetsz ezért halványabb a csík. De ha szemmel láthatóan és rózsaszín akkor az pontív és kész. Én 5 hetes voltam mikor kiderült. Volt olyan teszt ami halvány rózsaszín volt és volt olyan amin jól látszott azóta már eltelt 4 hét. És a 2. Csík már az első 10 mp után kijön. 3 perc elteltével meg olyan erős hogy leugrik szóval nyugi én gratulálok neked és boldog babavárást 😍😘 ha kérdésed van nyugodtan írj. Puszi 😘
2016. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok egy kicsit, remelem megmarad. 2 velésesem volt, a doki se tudja miért, nem is írt és mondott semmit se. Csak annyit hogy nehéz lesz újra teherbeesnem. Pedig még csak 23 vagyok
2016. jún. 3. 07:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok ha utolsó menzid április 26 és 29 napos a ciklusod akkor valószínűleg május 11.- én volt peteérésed. Ha minden igaz akkor most 4-5 hetes lehetsz szóval Gratulálok. És nyugodj meg a csík erősödni fog. Bár ha pozitívat teszteltél akkor szinte felesleges újra megismételni. De ha megnyugtat akkor csinálj később is egyett. 2-3 múlva menj dokihoz akkor érdemes menni mert a 6. Héttől van szívhang. Szóval ráérsz 7-8 hetesen dokihoz menni ;)
2016. jún. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most olvastam vissza hogy mit írtál. Hogy volt 2 vetélésed. Sajnálom. Akkor viszont jövő héten menj dokihoz mert a 2 vetélés miatt már alapból veszélyeztetett terhesnek számítasz. Drukkolok hogy meg maradjon a pici. Én éppen ma vagyok 9 hetes. Nagyon tartok hogy baj lesz mert PCOS-es és IR-es vagyok szóval az se biztos hogy megmarad :(
2016. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, drukkolok hogy minden rendben legyen veletek!
2016. jún. 3. 07:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!