Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek hogy valami gond...

Nagyon félek hogy valami gond van?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a félelmem hogy szedtem 7 évig a triregolt közbe három év után teherbe estem ahogy abba hagytam és elvetettem ( negatív teszt, az orvos minden vizsgálat nélkül azt mondta hormon zavarom van és gyógyszert kaptam amit terhesség alatt nem lett volna szabad így abortusz mellett döntöttem) :( ez után 4 évig még szedtem tavaly novemberbe úgy döntöttünk babát szeretnénk és itt van június és még sehol semmi lehet talán valami baj van? köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 4. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
mar ne is haragudj, de tavaly november ota 6 honap telt el....... eleve kell a szervezetednek is ido, mire ujra atall a gyogyszermentes ciklusokhoz, ezen kivul ha baj is lenne ( 90% h nincs ) , akkor sem biztos, hogy veled van a baj... a partnereddel is lehet valami, amitol nem fogant meg eddig a gyerek. de egyebkent borzaszto turelmetlen vagy, meddosegi kivizsgalast is 1 ev sikertelen probalkozas utan kezdik el ... jo hogy nem azt gondoltad, hogy kitalaljatok , hogy gyerek kell es a rogton lesz is.
2016. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne aggódj feleslegesen előre, ha egészségügyileg rendben vagy, akkor türelem. Én soha semmit nem szedtem, az első két gyerekünk pikkpakk összejött, most szeretnénk még egy harmadikat, de hónapok óta semmi.
2016. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első komment író már nem is haragudj én csak arra lettem volna kíváncsi hogy az első hamar jött most meg hónapok óta semmi
2016. jún. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!