Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztet csinálni a...

Érdemes tesztet csinálni a mensi elött? Kinek mennyi idő után mutata ki a terheséget a teszt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem èrdemes. Nekem aznap mutatta ki,amikor meg kellett volna jönnie.
2016. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem érdemes. Csak ha késik.


Mert 99 %, hogy negatív. És ha negatív, akkor nem tudod, hogy azért mert nem vagy terhes, vagy azért, mert korai volt a teszt. Tehát felesleges.

2016. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Nekem kimutatta a mensi előtt 5 nappal, már a 9. Dpon délután a facelle teszt,csak nagyon halványan. Ugyanez a teszt a 10. Dpon 4 nappal mensi előtt reggel halvány, de jól kivehető pozitív lett! :))
2016. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj, hacsak nem akarsz feleslegesen idegeskedni. Sokszor a nemvárt előtt pozitív lesz, de mégis megjön (mert elindult a folyamat, de nem ment tovább mégsem), sokszor pedig ki sem mutatja a teszt, csak ha már elmarad a mensi.
2016. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtt 2 nappal kimutatta,de amúgy felesleges :)
2016. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem facelle teszt kimutatta késès elott 2nappal.:) X epil keses napjan sem. Ez tesztfuggo is. Meg hogy mikor volt a peteeres.stb.
2016. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mensi elott 3nappal egyertelmuen es eleg erosen kimutatta mind a ket gyermekemet!

Esetleg annyibol nem erdemes,(legalabbis az orvosok szerint) mert barmikor kilokodhet egy menstruacioval,ezert mondjak,hogy ha nem jon meg,akkor erdemes tesztelni!

Nameg ha keson fogant,akkor meg negativ lesz a teszt,de kozben az is lehet,hogy megis van baba!

Ezt mindenki dontse el maganak! Ha lelkileg gyenge vagy,akkor erdemes megvarni,hogy 1-2napot kessen,mert lehet elotte meg negativ lenne es nehezen dolgoznad fel a "sikertelen" honapot!

En a lanyomnal is mensi elott 3nappal teszteltem pozit (azota 17honapos) es most is (9hetes kismama vagyok)

2016. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Én is így gondoltam, csak a párom nyagat hogy hátha mutatna valamit! De mondtam neki ezt a pár napot ki birjuk ám már hogy késik e! Olyan tesztet hol lehet venni ami azt is mutatja már hogy hányadik hét kórül járhat a terheség? És mi a neve?
2016. jún. 7. 11:14
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Mindegy a marka csak mondd a patikaban h digitalisat szeretnel.:)
2016. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Digitális Clearblue
2016. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!